Rezultate te kerkimit per termin: +Fillimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.688Z

Ky është vetëm fillimi?

Share Kështu u shpreh ambasadori amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu, gjatë një prononcimi për atë që ndodhi dje në Kuvend. “Mendova që mënyra se si u mbulua pozicioni vakant i zonjës Seseri në Parlament ishte më e mirë, nga mënyrë se si u mbulua poz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.412Z

Vetëm fillimi i Falcaos

Nga Express më 20 shtator 2011 në ora 19:20 Trajneri i Atletico Madridit Gregorio Manzano beson se het-triku u Radamel Falcaos kundër Racing Santanderit është vetëm fillimi për yllin kolumbian. Përforcimi nga Porto që kushtoi 40 milionë euro ishte i pakënaqur që nuk realizoi në deb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.181Z

Ishte vetëm fillimi, terroristët paralajmërojnë Romën

Të paktën 120 persona kanë humbur jetën dhe 200 të tjerë janë plagosur nga sulmet e djeshme në Paris. Xhihadistët e ISIS kanë marrë përsipër sulmin por thonë se nuk do ta lënë me kaq. Franca bombardoi fëmijët tanë në Siri, ne do të bëjmë të njëjtën gjë. Pas Parisit e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.321Z

Fillimi i dinastisë

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini beson se triumfi i skuadrës së tij në FA Cup mund të jetë fillimi i një epoke të suksesshme në Eastlands. Ai ka vënë për synim që sezonin e ardhshëm skuadra e tij të luftojë për titull të kampionit në Premierligë, pas përfundimit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.611Z

Kuyt: Ky është vetëm fillimi

Dirk Kuyt është shprehur se puna e lodhshme e lojtarëve të Liverpoolit tash ka filluar të dalë në shprehje. Të Kuqtë e shkatërruan Newcastlen me rezultat 5-1 për të konfirmuar se ata e meritojnë të jenë lider të tabelës në Premier Ligë. "Është ndjenjë e mirë të jemi në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.539Z

Conte: Ky është vetëm fillimi

Trajneri i Juventusit, Antonio Conte, ka thënë se klubi i tij do të dominojë botën pas rikthimit në krye të futbollit italian, këtë sezon.“Kemi fituar një Scudetto të jashtëzakonshme. Ne kemi luajtur një futboll të bukur dhe kemi mbetur të pamposhtur gjatë tërë kampionatit. Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.920Z

Titulli në Premierligë, vetëm fillimi

Sulmuesi Sergio Aguero është i bindur se e diela do të jetë vetëm fillimi i të ardhmes së ndritur për Manchester Cityn. Me fitore ndaj QPR-së, City do të fitojë titullin e parë në ligë pas 44 vitesh. Por, ylli argjentinas ka shprehur besimin e tij se skuadra do të arrijë suksese edhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama