Rezultate te kerkimit per termin: +FilozofiSociologji

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] filozofisociologji / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-02-16

Funeral shtetëror për Letërsinë

Agron TUFA* Për dijeni: Presidentit të Shqipërisë, Kryeministrit,Ministrit të Arsimit dhe ShkencësNjëherë, ipeshkvin e një Dioqeze e patën lajmëruar se prifti i njërës prej famullive nuk i mblidhte besimtarëtnë kishë. Ia hipi mushkës ipeshkvi dhe shkoi vetë në atë famulli. Thonë