Rezultate te kerkimit per termin: +Financave +Arben +Ahmetaj

Total: 1399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.286Z

Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, viziton sot Prishtinën

Një delegacion i Ministrisë së Financave i kryesuar nga Ministri Arben Ahmetaj, do të qëndrojë sot për vizitë zyrtare në Prishtinë, ku do të pritet nga Ministri i Financave i Kosovës, Avdullah Hoti. Në një njoftim për media, bëhet e ditur se në orën 11:00 do të organizohet një tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.915Z

Ministri i Financave Arben Ahmetaj sot në Ekopolitike

 Sot në Ekopolitikë të gazetares Aurora Sulçe do të jetë i ftuar ministri i Financave, Arben Ahmetaj. Në panel do të analizohet ndikimi i reformave ekonomike që qeveria Rama ka ndërmarrë në këtë mandat të pare. Do të diskutohet për gjendjen e ekonomisë, biznesit dhe qytetarëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.859Z

Ndryshime në qeveri, shkarkohet Cani, Arben Ahmetaj ministër i Financave

Kryeministri Edi Rama ka bërë lëvizje në kabinetin e tij qeveritar, duke bërë ndryshime në dy ministri. Më konkretisht, ministri i Financave, Shkëlqim Cani është larguar dhe në vend të tij është vendosur ministri i Ekonomisë, Arben Ahmetaj. Ndërkohë ministria e Ekonomisë i është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.300Z

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj

Ish-ministri i Financave Arbën Ahmetaj është plagosur në një aksident automobilistik në Maqedoni. Lajmi është bërë publik nga mediat shqiptare në Maqedoni, sipas të cilave aksidenti ka ndodhur pasditen e së dielës në kryqëzimin e autostradës në pikën kufitare Tabanoc Kumanovë. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.841Z

Rama bën ndryshime në qeveri, ikën Cani, Arben Ahmetaj ministër i Financave

Kryeministri Edi Rama ka bërë ndryshime në kabinetin e tij qeveritar, duke bërë ndryshime në dy ministri. Më konkretisht, ministri i Financave, Shkëlqim Cani është larguar dhe në vend të tij është vendosur ministri i Ekonomisë, Arben Ahmetaj. Ndërkohë ministria e Ekonomisë i ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.826Z

Arben Ahmetaj: Buxheti i 2017-s, më i miri në historinë e financave publike këto 25 vite

Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ka reaguar pas nënshkrimit të marrëveshjes me FMN, për buxhetin e vitit 2017. Me FMN, arritëm sot një marrëveshje të rëndësishme për buxhetin 2017, buxheti më optimal në historinë e financave publike në 25 vjet! 1.Buxheti i rritjes ekonomike rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.840Z

Ndryshime në qeveri, Ikën Cani në krye të Ministrisë së Financave Arben Ahmetaj

Ndryshime në qeveri. Largohet nga ministria e Financave Shkëlqim Cani në vend të tij Arben Ahmetaj, Milva Ikonomi do të drejtojë Ministrinë e Zhvillimit Ekonomik në vend të Arben Ahmetajt.   Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe në Twitter

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama