Rezultate te kerkimit per termin: +Fitnes

Meta: total 188 / total_found 188 / time 0.000 / keyword[0] fitnes / docs[0] 188 / hits[0] 227 /
No Pic available
  • 2017-03-21

Prapa skenave për bodybuilding

  Ata kanë shpenzuar muaj duke iu përmbajtur një dietë të rreptë dhe një stërvitje intensive për ndërtimin e muskujve. Tani është koha për prekjen përfundimtare. Fotot interesante tregojnë garuesit që përgatiten për konkursin rajonal të Bodybuilding dhe fitnes në qytetin e O

FOTO / Rrëfehet gazetarja seksi e TVSH-së
  • 2017-03-02

FOTO / Rrëfehet gazetarja seksi e TVSH-së

Pjesë e departamentit të sportit pranë TVSH-së është bërë edhe një tjetër bukuroshe. Një figurë e njohur për publikun, e cila ka pasur suksese të vazhdueshme në fushën e modës, spektaklit dhe së fundmi në gazetarinë sportive. Shpeshherë ka qenë pjesë e mediave rozë, ku ja

Sa kushton jeta ne Shqiperi dhe rajon
  • 2017-01-16

Sa kushton jeta ne Shqiperi dhe rajon

Keni në plan të bëni një udhëtim në vendet e rajonit, përfshirë Italinë e Greqinë? Ju ndihmojmë me një tur virtual për krahasimin e çmimeve në bare e restorante, supermarkete e tregje, fitnes, kosto transporti, makina e deri tek qiraja mujore. Por kujdes! Me pagat mujore, që ja

Dorina Mema: Ja si më përzgjodhën në paradën e yjeve të Hollywood
  • 2016-09-16

Dorina Mema: Ja si më përzgjodhën në paradën e yjeve të Hollywood

Dorina Mema është atletja e parë shqiptare e cila do të marrë pjesë në paradën e yjeve të fitnessit botëror, pas ftesës së menaxherëve të federatës WBFF. Në një intervistë për gazeteën Panaroma, Dorina se si arriti të përzgjidhej në paradën që do të zhvillohet në Beverly H

Noti sporti me i mire per trupin
  • 2016-08-23

Noti sporti me i mire per trupin

Transmetuar me 22082016 - 2027 Nese do te mendonit per pak sport dhe fitnes ne ditet e nxehta te stines se veres zgjidhja eshte e garantuarbr br Sporti me i mire do te ishte pa diskutim notibr br Pervecse eshte nje sport i sigurt

Mosha e japonezes do t’ju befasojë |FOTO
  • 2016-06-28

Mosha e japonezes do t’ju befasojë |FOTO

Transmetuar më 27.06.2016 - 18:03 Vajza që shihni në foto kishte një trup dhe pamje normale si gjithë bashkëmoshataret e saj, deri ditën që vendosi të merrej me fitnes. Prej asaj dite kanë kaluar plot 20 vjet dhe aktualisht

No Pic available
  • 2016-05-24

Premium Fitnes, inaugurohet palestra më e re në Tiranë

Për të gjithë ata që duan të kenë një trup të mirë, mund të zgjedhin palestrën “Premium Fitnes”. Me ambiente të reja dhe komode, palestra ofron shërbimet e duhura për të gjithë me pajisje moderne dhe instruktorë me eksperiencë disa vjeçare. Inaugurohet në Tiranë, pal