Rezultate te kerkimit per termin: +Fitojm

Meta: total 1000 / total_found 7192 / time 0.003 / keyword[0] fitojm / docs[0] 7192 / hits[0] 8854 /
No Pic available
  • 2017-06-23

Numri dy i PPE flet shqip: Koha për Republikën e Re, koha për Lulzim Bashën

Në mitingun përmbyllës të Partisë Demokratike, erdhi mbështetja e PPE, përmes zëvendëspresidentit të Partisë Popullore Europiane, Alojz Pertele, që ishte i pranishëm sonte në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, dhe iu drejtua qytetarëve me një mesazh. Alojz Pertele: Jam k

No Pic available
  • 2017-06-22

Rama sfidon zërin, mbron reformat e katër viteve në mitingun e Tiranës

Partia Socialiste përmbylli mbrëmjen e sotme në kryeqytet fushatën elektorale. Në luftë me zërin, kryeministri Edi Rama në mitingun në sheshin Nënë Tereza  mori në mbrojtje policinë e shtetit dhe arrritjet përgjatë këtyre katër viteve. Rama kërkoi votën për flamurin kuqezi m

Do pranonte transfuzion gjaku nga një grek? Ja si përgjigjet Idrizi
  • 2017-06-15

Do pranonte transfuzion gjaku nga një grek? Ja si përgjigjet Idrizi

Kreu i PDIU-së , Shpëtim Idrizi, i ftuar në Fiks fare, deklaroi se do ti bashkohet në koalocion forcës politike që do të fitojë këto zgjedhje por me një kusht, që të pranojnë  të mbështes çështjen çame me hapa konkretë. Mes batuash, kreu i PDIU tha se çështja çame është më

No Pic available
  • 2017-06-15

A do të pranonte transfuzion gjaku nga një grek? Ja përgjigja e Shpëtim Idrizit

Kreu I PDIU-së, Shpëtim Idrizi, i ftuar në Fiks fare, deklaroi se do ti bashkohen në koalicion forcës politike që do të fitojë këto zgjedhje, por me një kusht, që të pranojnë  të mbështesin çështjen çame me hapa konkretë. Idrizi tha se çështja çame është më e fortë në P

No Pic available
  • 2017-06-15

Shehi: Çfarë na tha Basha për koalicionin PD-PS

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i ftuar në Arena nga Dritan Hila në Ora News, tha se nuk do të ketë një koalicion midis Partisë Demokratike dhe Partisë Socialiste. Pjesë nga deklaratat:   Shehi: Nuk ka asnjë lloj marrëveshje. Një njeri si unë nuk do të pranoj një marrëveshje me t

Rama, Majkos: Do i japësh djalit të Zahos teserën e partisë
  • 2017-06-14

Rama, Majkos: Do i japësh djalit të Zahos teserën e partisë

Gjatë takimit me banorë të njësisë numër 5 në Tiranë, në krah të deputetit të PS-së Pandeli Majko, Rama ka shkëmbyer batuta me të dhe të tjerë të pranishëm. Rama ka thënë se Majko ëshë i veçantë, ai do mbetet dhe gjithë të tjerët do ikin e do vijnë. 126 vjet do rrojë ai,

Fjala e lamtumires e De Biasit. Shqipëria në kërkim të një trajneri të ri
  • 2017-06-14

Fjala e lamtumires e De Biasit. Shqipëria në kërkim të një trajneri të ri

Giani de Biasi zyrtarizon largimin e tij nga drejtimi i kombëtares shqiptare.  Aktualisht ndodhen në një konferencë per median së bashku me kreun e FSHF-se, Armando Duka. De Biasi tha se cikli i tij kishte përfunduar  ndërsa largohej nga drejtimi i skuadrës përfaqësuese të