Rezultate te kerkimit per termin: +Fitojm

Total: 1873
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.973Z

Ferguson: Tëmposhtim Chelsindhe ta fitojmë titullin

ANGLI- Bosi i Manchester United, Sir Alex Ferguson, e di se fitorja ndaj Chelseat gjatë të dielës do t’ua siguronte atyre titullin.Nëse United fiton ndaj ekipit të Carlo Ancelottit, ata do të kishin nevojë edhe për një pikë në dy ndeshjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.565Z

Trajneri i Metalurgut: Fitojmë pa problem

Në konferencën e djeshme për shtyp, trajneri i Metalurg Donjeckut, Juri Maksimov, jo vetëm që ka deklaruar se turin do ta kalojë pa problem, por do t'i fitojë të dyja ndeshjet. "Do të fitojmë në Tiranë dhe po ashtu edhe në kthim. Nuk &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.281Z

Wenger: Mposhtim Bayernin, fitojmë Ch.Leaguen

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger deklaroj se objektivi i tyre për këtë edicion është titulli në Ligën e Kampionëve, Trajneri francez tha se kjo gjë do të jetë shumë e mundshme nëse Arsenal e eliminon Bayern Munchenin. "Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.897Z

LDK: Do ta fitojmë Pejën

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, të dielën u shpreh i bindur se komunën e Pejës dhe komunat e tjera të Rrafshit të Dukagjinit do t’i fitojnë kandidatët për kryetarë nga Lidhja Demokratike e Kosovës, duke th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.289Z

Frashër Krasniqi: Së shpejti fitojmë

Zëdhënësi i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi ka paralajmëruar se fitorja e kauzës së tyre është afër. Ai ka shkruar në Facebook duke cituar fjalët e Gandit, dhe thënë se janë në fazën përfundimtare të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.850Z

Ancelotti: S'ka tolerime, duhet të fitojmë

Reali i Madridit është kualifikuar për në fazën tjetër të Ligës së Kampioneve por skuadra galaktike do të tentojë një fitore prestigji. Trajneri italian Carlo Ancelotti duket se do të mendoj të marr një fitore për ti b&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.262Z

Rekordmeni Ronaldo: Do ta fitojmë Ligwn e Kampioneve

Sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka shprehur përkushtimin e tij që të japë maksimumin për t'i treguar Evropës se ekipi i tij është më i mirë. Portugezi u tregua euforik pas fitores sensacionale prej 4-0 ndaj Bayern Munichut dhe tani duket

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama