Rezultate te kerkimit per termin: +Fitorja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.023Z

PS: "Fitorja qe duhet garantuar, fitorja e Shqiperise"

Partia Socialiste ka vleresuar diten e djeshme se fitorja e pare qe duhet garantuar eshte fitorja e vendit tone. Nepermjet nje deklarate per mediat, zedhenesja e Partise Socialiste, Imeraj, deklaroi se ka qene nje nate e gjate, por e mbare per procesin zgjedhor dhe leximi edhe pse i ngadalte, i verd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.664Z

Meta: Fitorja 5 me 0 në gjykatë, fitorja juaj!

Jemi të fuqishëm, nuk jemi të përkryer, por jemi më të mirët dhe do të vazhdojmë të jemi më të mirët. Kështu deklaroi kreu i LSI-së Ilir Meta, në Konventën Studentore të LRI-së, ndërsa duke përshëndetur rininë studentore, vuri në dukje se dhunimi i ligjit nuk mund të tolero

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.420Z

Milan rikthehet tek fitorja

Milani rikthehet tek fitorja, nderkohe qe rigjen sulmuesin Huntelar i cili shenoi 2 gola ne fitoren 3-2 ndaj Udinezes ne San Siro. Skuadra e drejtuar nga Leonardo e nisi ndeshjen ne sulm, dhe shume shpjet arriti te kaloje ne avantazh fale holandezit Huntelar. Me pas braziliani Pato, dyfi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.361Z

Përse fitorja është kaq e rëndësishme për njeriun?

Fitorja nuk të bën kampion, ka thënë Majkëll Xhordan, por përse çdo njeri kërkon të jetë i suksesshëm dhe të ndjekë fitoren sikur kjo të jetë e vetmja vulë që damkos një vdekje të denjë? Psikologji Zhvillimi i historisë njerëzore ka një dinamikë të tillë që të bën t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.998Z

Berisha: Fitorja e pluralizmit

Tiranë (start)-Është përkujtuar sot 18-vjetori i krijimit të Partisë Demokratike, partia e parë opozitare, pas më shumë 40-vite izolim të Shqipërisë, ku kishte vetëm një parti të vetme. Në 12 dhjetor 1990 nisi të formohej partia e re, e cila kishte nismëtarë studentë të asaj koh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.269Z

Topalli: 28 qershori fitorja më e thellë

03/06/2009  Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka deklaruar dje që nga Vau i Dejës, Laç, se fitorja e 28 qershorit do të jetë më e madhe dhe më e thella e këtyre viteve. Ajo zhvilloi një takim me banorët e komunës, ku prezantoi deputetët e ardhshëm të Parlamentit për Qa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.277Z

Fitorja e Hollande ne France

Zgjedhjet presidenciale në Francë janë ndjekur nga afër edhe prej përfaqësuesve të ndryshëm të partive politike nga Europa. Politikani italian Gianni Pittella, njëkohësisht eurodeputet, e komenton fitoren e Hollande si një ndryshi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama