Rezultate te kerkimit per termin: +Fjala

Meta: total 1000 / total_found 25798 / time 0.011 / keyword[0] fjala / docs[0] 25798 / hits[0] 32576 /
Starova do titullin dhe grupet e Europa League
  • 2017-06-25

Starova do titullin dhe grupet e Europa League

Ishte ai që e paralajmëroi i pari në një intervistë të para pak ditëve në Supersport dhe tashmë pret që të dalë fjala e tij. Edhe pse nuk e shpreh plotësisht, Sulejman Starova e lë të kuptohet që titulli i sezonit 2015-2016 që iu hoq Skënderbeut nga komisioni i Etikës duhet ti jep

No Pic available
  • 2017-06-25

Mediat ndërkombëtare jehonë exit poll-it të Ora News dhe IPR Marketing

Mediat ndërkombëtare, Agjencia e lajmeve Reuters dhe ajo greke , ANA-MPA i janë referuar exit pollit të televizionit Ora News dhe IRP Marketing, mbi rezultatin e zgjedhjeve të 25 qershorit. Partia Socialiste në pushtet paraqitet si fituese e zgjedhjeve, pasi parashikohet të sigurojë 45-49% t

DASHURIA E RE GJERMANO-FRANCEZE
  • 2017-06-24

DASHURIA E RE GJERMANO-FRANCEZE

Presidenti i Këshillit të BE-së, Donald Tusk bëri fjalë për një “hap historik”, edhe presidenti francez, Emmanuel Macron iu referua historisë në Bruksel. Vetëm kancelarja gjermane, e njohur për stilin e saj të përmbajtur, u mjaftua me shprehjen “një cilësi e re e bas

Ushtaraket më të bukura në botë i ka Izraeli
  • 2017-06-24

Ushtaraket më të bukura në botë i ka Izraeli

Kemi parë shumë shkrime rreth forcave më të fuqishme ushtarake nëpër botë, por një ushtri të tillë nuk e keni parë asnjëherë. Duket se, kur është fjala për bukuri, Forcat Izraelite kanë ushtrinë më të bukur. Këto forca janë të mbushura me ushtare femra, të cilat duken sikur j

No Pic available
  • 2017-06-24

Sherri PS-LSI, tre qarqet ku pritet të ketë tension

Nëse deri më tani është folur gjerësisht për një fushatë elektorale të qetë siç nuk është parë kurrë më parë në Shqipëri, kjo ka pak gjasa të ndodhë ditën e zgjedhjeve e më pas kur të nisë numërimi i votave. Pritshmëritë janë që të shtohet përplasja mes PS-së dhe LSI

No Pic available
  • 2017-06-23

Rama nuk pranon koalicion me LSI, Meta: Na e ka lehtësuar punën. Basha, tradhtar

Ish-kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, ka komentuar deklaratën e kreut të Partisë Socialiste, Edi Rama, ku e përjashtonte mundësinë e një koalicioni paszgjedhor me LSI. Në emisionin Të paekspozuarit me gazetarin Ylli Rakipi në studion e News24, Meta tha se me këtë

No Pic available
  • 2017-06-23

Rama thirrje anëtarëve të LSI: Lëreni atë parti në lajthitjen e saj

Partia Socialiste ka zgjedhur qytetin e Vlorës për të mbyllur fushatën elektorale. Ka qenë ish-deputetja socialiste Valentin Leskaj e cila ka hapur mitingun me një fjalë përshëndetës ku kërkoi nga të gjithë të votojnë PS. Pas himnit kombëtar, fjalën e mori kryetari i Partisë Social