Rezultate te kerkimit per termin: +Fjodora +Fjora

Total: 19
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.914Z

Fjodora Fjora behet nene

0 brbr brbrGazetarja e njohur Fjodora Fjora eshte bere nenebr Nepermjet nje postimi ne rrjetin social Instagram Fjora ben me dije se tashme eshte bere nene dhe per kete falenderon njerezit te cilet i kane qendruar pranebr Lajmi vjen ekskluziv per revisten Living ku ajo pozon se bashku me te birin A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.305Z

Fjodora Fjora kërkon ndjesë: Jam pak e shëndoshë

Transmetuar më 19.07.2015 - 17:27 Ajo është një gazetare dhe prezantuese televizive mjaft e njohur në vend, e cila ka bërë mjaft bujë falë prezantimit të një emisioni shumë të veçantë në llojin e tij. BÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.074Z

“CHIC” nga Fjodora Fjora starton sot në Vizion Plus

“CHIC” titullohet formati më i ri informativ e kulturor, i cili do të startojë sot për herë të parë në ekranin e Televizionit Vizion Plus, me gazetaren Fjodora Fjora. Bëhet fjalë për një program që synon t’i drejtohet një grupi teleshikuesish të pasionuar pas artit, të interes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.534Z

Fjodora merr në dorë “Jetën”

Fare qetë, pa bujë dhe zhurmë, gazetarja Fjodora Fjora është përzgjedhur për të drejtuar revistën e mirënjohur “Jeta”! Një ofertë që Fjodorës i ka ardhur nga drejtuesit e revistës dhe që nuk kishte si t’i thuhej jo. E pranishme më së shumti në median vizive, për Fjorën dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.274Z

Rrëfimi i Fjodora Fjorës: Pse vendosa të adoptoj një fëmijë

TIRANE - Birësimi i një fëmije nga gazetarja televizive Fjodora Fjora ishte një nga lajmet më të lexuara në rrjetet sociale pas botimit ekskluziv në “Panorama Plus”. Pasi Fjodora ka përfunduar të gjitha procedurat ligjore dhe e ka marr&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.229Z

“Aleanca” e Enkelit me Fjodorën |FOTO

Transmetuar më 09.01.2015 - 19:30 Dy gazetarët e njohur të ekranit, Enkel Demi dhe Fjdora Fjora të cilët janë larguar nga “Ora News” janë parë së bashku. Ata duket se frekuentojnë të njëjtat aktivitete kultur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.781Z

Premiera e Delikatesa u shfaq mbrëmë në Tiranë

U shfaq premiera e filmit “Delikatesa” ne nje nga sallat e kinemave te Tiranes. Komedia romantike franceze, u projektua ne ekranin e madh me titra shqip, me skenar te Stefan dhe David Fenkinos. Ky i fundit tha disa fjale per Ora News. Me aktore kryesore Odri Tutu dhe Fransua Damiens, fil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama