Rezultate te kerkimit per termin: +Flamur +Noka

Total: 2816
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.352Z

Flamur Noka, ministër i Brendshëm

Share Flamur Noka (jo Flamuri i Antenës), pritet që të emërohet në vend të Bujar Nishanit në krye të Ministrisë së Brendshme. Sipas zyrës së kryeministrit, zoti Berisha ka dërguar si propozim për postin e ministrit të Brendshëm Flamur Nokën, i cili do të zëvëndësojë Bujar Ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.519Z

Flamur Noka në versionin shejtan budalla

Nga Mero Baze   Ky është i vetmi shkrim serioz për Flamur Nokën, në respekt të ligjit dhe institucioneve të shtetit shqiptar. E di që të gjithë nuk e marrin seriozisht një shkrim për të, por ky është rasti se si në krye të shtetit e politikës shqiptare, mund të ketë depë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.586Z

Perjashtohet 10 dite Flamur Noka

var fbShare url httpvizionplusalperjashtohet-10-dite-flamur-nokasize smallbrbrByroja e Kuvendit ka vendosur perjashtimin me 10 dite te deputetit demokrat Flamur Noka Vendimi eshte marre me votat e mazhorances pas debatit qe ndodhi te marten ne Komisionin e Sigurise gjate raportimit te Ministrit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.320Z

Kryeministri i PD, Flamur Noka!

Nga Mero Baze   Një miku im në Partinë Demokratike më ka shkruajtur para dy ditësh një mesazh në inboks, ku më përgjërohet ta lë në heshtje këtë çështjen e Flamur Nokës, pasi duke u tallur me të, e bëra minister, dhe tani nëse vazhdoj me këtë dosjen e UDB, mund tua bëj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.698Z

Flamur Noka, denoncim për drogë në grykën e Bovillës

Deputeti I PD Flamur Noka ka bërë një tjetër denoncim për drogë. Sipas tij, një person e ka informuar se në grykën e Bovillës ishin 146 persona që po bënin ngarkimin e një sasie droge. Dëgjoni një mesazh që më erdhi: Po zbrisja nga gryka e Bovillës tani dhe pashë duke pritur 146 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.962Z

VIDEO/ Oficeri i policisë këndon himnin, tërbohet Flamur Noka

Deputeti i PD Flamur Noka është tensioniar së tepërmi sot në Komisionin Parlamentar Hetimor për çështjen e pajisjes së përgjimit  IMSI Catcher. Në Komision ka qenë i pranishëm edhe oficeri i policisë, Eltion Xhelili, si i akuzuar se e ka futur këtë pajisje në disa mjedise burgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.916Z

Flamur Noka: Nuk i njoh Gjutët, shpifje!

Deputeti demokrat, Flamur Noka, reagoi pas lajmeve se ai ka lidhje me familjen Gjuta, që është nën akuzë për vendosjen e tritolit tek farmacia e babait të Saimir Tahirit. "Me nje neveri te tejskajshme lexova nje shpifje te nje shpifesi te shpifur me emrin Mero ,ku une sipas shpifesit paskam

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama