Rezultate te kerkimit per termin: +Flamurtari

Meta: total 1000 / total_found 6333 / time 0.003 / keyword[0] flamurtari / docs[0] 6333 / hits[0] 14377 /
Partizani drejt titullit, derbin e bregdetit e fiton Flamurtari
  • 2019-04-10

Partizani drejt titullit, derbin e bregdetit e fiton Flamurtari

Pas fitores së Kukësit në Laç, është kundërpërgjigjur edhe Partizani, që triumfoi me rezultatin 2-0 ndaj Skënderbeut, në Selman Stërmasi dhe arriti të ruajë distancën +9 pikë nga verilindorët. Të kuqtë e Skënder Gegës u rikthyen në Selman Stërmasi, aty ku të shtunën u mposht

Kastrioti triumfon ndaj Tiranës, paqe në Laçi-Flamurtari
  • 2019-03-17

Kastrioti triumfon ndaj Tiranës, paqe në Laçi-Flamurtari

Kastrioti ka arritur të mposhtë Tiranën me rezultatin minimal 1-0 dhe të konfirmohet si një skuadër që do të luftojë deri në frymën e fundit për mbijetesën. Për krutanët mjaftoi një gol i shënuar nga Marku, pas ekzekutimit të saktë të një 11-metërshi, që u akordua me shumë bu

Sukaj gol pas 10 muajsh, por Flamurtari sërish nuk fiton
  • 2019-03-03

Sukaj gol pas 10 muajsh, por Flamurtari sërish nuk fiton

Rikthehet pas afërsisht 10 muajsh me gol në Kategorinë Superiore Xhevahir Sukaj (për herë të fundit kishte realizuar me Vllazninë në fitoren 1-5 në Korçë) . Sulmuesi shkodran, që iu bashkua në janar Flamurtarit, pas eksperiencës jo të suksesshme te Laçi (luajti vetëm dy ndeshje në

Flamurtari denoncon me video gabimet e gjyqtarëve
  • 2019-03-01

Flamurtari denoncon me video gabimet e gjyqtarëve

No Comment. Kështu titulluar klubi i Flamurtarit një video përmbledhëse të ndeshjes Partizani-Flamurtari, 3-1, ku evidentohet rastet, për të cilat vlonjatët pretendojnë se janë ndëshkuar me pa të drejtë nga trupa gjykuese. Nga goditja e këndit e paqenë me Partizanit, te pozicioni i pa

Rrahën fotografin e Flamurtarit, procedohen 4 tifozët e Partizanit
  • 2019-02-27

Rrahën fotografin e Flamurtarit, procedohen 4 tifozët e Partizanit

Procedohen penalisht 4 tifozët e Partizanit që sulmuan fotografin e Flamurtarit në Selman Stërmasi. Pas kallëzimit të bërë nga Shkëlqim Rama, policia ka identifikuar personat që e sulmuan. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.2, identifikuan dhe proceduan penalisht në gjendje të l

Disiplina dënon Partizanin, por tifozët e kuq do jenë në derbi!
  • 2019-02-26

Disiplina dënon Partizanin, por tifozët e kuq do jenë në derbi!

Derbi i kryeqytetit do të ketë të pranishme të dyja tifozeritë. Komisioni i Disiplinës ka dënuar me dy ndeshje pa tifozë Partizanin për mospërmbushjen e përgjegjësive në ndeshjen ndaj Flamurtarit. Gjithsesi bëhet fjalë për dy takime të cilat Partizani do ti luajë si skuadër pritë

Partizani mund Flamurtarin, polemika të shumta për gjykimin
  • 2019-02-23

Partizani mund Flamurtarin, polemika të shumta për gjykimin

Partizani u rikthye te fitorja, pasi mposhti Flamurtarin me rezultatin 3-1, në një sfidë mjaft interesante, që prodhoi edhe polemika të shumta, veçanërisht mbi vendimet e arbitrit, që në jo pak raste ishin të kontestueshme. Një fitore morali në prag të derbit, por që mund të rezultoj