Rezultate te kerkimit per termin: +Flash +Player

Meta: total 331 / total_found 331 / time 0.000 / keyword[0] flash / docs[0] 3206 / hits[0] 8468 / keyword[1] player / docs[1] 730 / hits[1] 1762 /
Pas Adobe Flash Player mund te fshihet nje virus per sistemet Android
  • 2017-02-18

Pas Adobe Flash Player mund te fshihet nje virus per sistemet Android

brbrNese ju perdorni nje pajisje Android dhe ju rastis qe tju paraqitet nje update per Adobe Flash Player shmangni shkarkimin e tij Nje virus i ri po qarkullon ne pajisjet Android duke u paraqitur si nje update i nje programi dhe eshte duke u shperndare shume shkruan TechSot Demi qe ben ky vi

No Pic available
  • 2014-03-11

Facebook, virusi "sexy" infekton 2 milionë përdorues

TIRANE - Përdoruesit e rrjetit social “Facebook” kërcënohen nga një virus, që po shndërrohet në një rrezik të vërtetë për të dhënat personale dhe kompjuterin e tyre. Nëse ju del përpara një postim, ku sh

Adobe: Nuk do të ketë Flash për Android
  • 2012-02-13

Adobe: Nuk do të ketë Flash për Android

Chrome për Android nuk do ta ketë Flash Player, që është softuer mjaft i popullarizuar që ndërmarrja Apple e ka ndaluar, ka pranuar Adobe gjatë javës së kaluar.Ky veprim nuk ishte befasues: Gjatë nëntorit të vitit të kaluar, Adobe lajmëroi që ishte duke braktisur zhvillimin e Flash p

No Pic available
  • 2011-06-30

RAI i kushton një reportazh të posaçëm Agjencisë Kombëtare të Lajmeve NOA

Tiranë, 30 Qershor 2011 NOA – Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA, dëshiron të ndajë me ju gëzimin për jehonën që po i bëhet nga mediat prestigjioze ndërkombëtare. RAI – Radio Televizioni Italian i ka kushtuar Agjencisë NOA një reportazh të posa

Tragjedia e Katerit të Rades, rikthehet procesi me protesta antiraciste
  • 2011-06-26

Tragjedia e Katerit të Rades, rikthehet procesi me protesta antiraciste

Anija "Kater i Radës" Leçe, 26 qershor 2011 NOA– Është vendosur që të martën më 28 qershor 2011 në gjykatën e Leçes të zhvillohet procesi gjyqësor që nuk ka të sosur prej më shumë se 14 vjetësh, për tragjedinë detare me Ka

No Pic available
  • 2011-04-15

Këngëtarja e njohur kosovare shtrohet në çmendinë

Ky lajm është pjesë e paketës së shërbimeve për abonentët. Nëse doni të pajiseni me një emër përdoruesi dhe fjalëkalim që të përfitoni lajmet ekskluzive dhe shërbimet e tjera të Agjencisë NOA, dërgoni një kërkesë tek pr@no

Aksidenti në Nju Jork, kush janë dy fatkeqët shqiptarë
  • 2011-04-13

Aksidenti në Nju Jork, kush janë dy fatkeqët shqiptarë

Klaudio Simoni dhe Rudi Drekaj Nju Jork, SHBA, 13 prill 2011, NOA/Update – Dy të rinj shqiptarë kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë rrugor në lagjen e njohur Bronks të Nju Jorkut në Shtetet e Bashkuara. Klaudio Simoni dhe Rudi Drekaj Klaudio