Rezultate te kerkimit per termin: +Fleckenstein

Total: 853
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.346Z

Knut Fleckenstein, vizitë treditore në Tiranë

Pas miratimit të rezolutës për Shqipërinë, raportuesi Knut Fleckenstein nis mbrëmjen e kësaj të hëne vizitën treditore në Tiranë. Takimet e Fleckenstein me politikanët shqiptarë përkojnë me fillimin e grevës së PD-së në sheshin para Kryeministrisë, nisjen e Reformës në Drejtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.104Z

Drejtësia sjell jozyrtarisht Fleckenstein në Tiranë

Knut Fleckenstein mbërriti papritmas këtë të martë në Tiranë duke befasuar politikën shqiptare dhe në atë që ai e quajti vizitë jozyrtare kryefjala është reforma në drejtësi. Fleckenstein është takuar në Kryesinë e Kuvendit me kryeparlamentarin Ilir Meta. Ai shoqërohej në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.971Z

Fleckenstein: Qeveria program ambicioz reformash

I përditësuarTIRANË, 23 Tetor/ATSH-Gjergji Mima/ -Eurodeputeti dhe njëkohësisht Raportuesi për Shqipërinë, Knut Fleckenstein deklaroi sot gjatë një konference për shtyp në mbyllje të vizitës së tij në Tiranë se, qeveria shqiptare ka një program ambicioz reformash."Kur vij në Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.918Z

Tahiri takon Fleckenstein

brbrMinistri i Brendshem Saimir Tahiri priti kete te enjte raporterin per Shqiperine ne Parlamentin Europian Knut Fleckenstein Mesohet se ne takim u diskutuan reformat e deritanishme te ndermarra nga mazhoranca dhe puna qe duhet bere per plotesimin e angazhimeve ne kuader te integrimit evropian me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.649Z

Fleckenstein: Brenda 6 javësh votohet Drejtësia

Europarlamentari: Në verë shihen nëse politikanët janë të fjalëve apo të veprave Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein, gjatë një takimi me studentët e universitetit Luigj Gurakuqi në Shkodër, deklaroi se brenda 6 javëve Reforma në Drejtësi do të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.342Z

Fleckenstein Reforma ne drejtesi kryesore per integrimin

0 brbr SSSAbrASS brbrRaportuesi per Shqiperine ne Parlamentin Europian Knut Fleckenstein thote se reforma ne Drejtesi eshte baza per te gjithe reformat e tjera Ne nje interviste per televizionin Klan fill pas publikimit te progres 8211  raportit Fleckenstein thote se vendi nuk duhet te ndale luf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.140Z

Fleckenstein: Jo negociata pa miratuar reformën

Komisioni i Politikës së Jashtme të PE-së voton sot projektrezolutën për Shqipërinë Propozimi i Fleckenstein për PE-në: Të çelim negociatat me Shqipërinë Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein, deklaroi se Shqipëria është në rrugën e duhur të int

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama