Rezultate te kerkimit per termin: +Flett

Meta: total 91 / total_found 91 / time 0.000 / keyword[0] flett / docs[0] 91 / hits[0] 149 /
Nxeht? Pa ajr t kondicionuar? 10 kshilla q t vuani m pak
  • 2017-08-22

Nxeht? Pa ajr t kondicionuar? 10 kshilla q t vuani m pak

Kur termometri shkon lart, shtpit pa ajr t kondicionuar, jan jokomode dhe sht e vshtir t bsh cdolloj aktiviteti: t hash, t flesh, tv punosh. Ndoshta nuk jan zgjidhje prfundimtare, por kto kshilla mund t jen t dobishme pr ta vuajtur m pk t nxehtin e vers. Stako televizorin dhe mbyll pc T gjitha pajis

Msoni t udhtoni lehtsisht, ja si t minimizoni bagazhet
  • 2017-08-05

Msoni t udhtoni lehtsisht, ja si t minimizoni bagazhet

E padobishme t marrsh me vete nj garderob dhe aksesor t shumt: t reduktosh valixhet vetm n t domosdoshmet (dhe udhtoni m t lumtur) sht e mundur! Kush ka fmij t vegjl i kupton shum mir vshtirsit. Pr sasit e paprshkrueshme t sendeve q mund t shrbehen, duhet t merrem n pushime bagazhe t pabesueshme. Du

SHBA bën publike emrat: Politikanët shqiptarë kriminelë e të korruptuar që u kemi dhënë lamtumirën
  • 2016-11-03

SHBA bën publike emrat: Politikanët shqiptarë kriminelë e të korruptuar që u kemi dhënë lamtumirën

Ambasadori i SHBA-ve, Donald Lu në një bashkëbisedim live në Facebook, iu përgjigj pyetjeve dhe shqetësimeve të qytetarëve, ndërsa bëri publike edhe emrat e atyre politikanëve, që sipas tij, konsiderohen kriminelë e të korruptuar. Lu tha se është përparim i jashtëzakonshëm, pasi S

INTERVISTA/ Donald Lu flet me emra: Politikanët e inkriminuar dhe të korruptuar që kemi larguar. Si do kapen peshqit e mëdhenj
  • 2016-11-03

INTERVISTA/ Donald Lu flet me emra: Politikanët e inkriminuar dhe të korruptuar që kemi larguar. Si do kapen peshqit e mëdhenj

Ambasadori i SHBA Donald Lu në një bashkëbisedim live në Facebook, u përgjigjet pyetjeve nga qytetarët në rrjetin social. Ai ka nënvizuar se politikanët e inkriminuar që kemi larguar kanë emra dhe janë publikë. Komenti im për orët e gjyqtarëve ka bërë që ata mos më pëlqejnë,

Video: Incident në protestën e PD, ja perla që lëshon militanti
  • 2016-04-05

Video: Incident në protestën e PD, ja perla që lëshon militanti

Ndërsa Edi Paloka flett në podium duke akuzuar si zakonisht qeverinë, një person del duke bërtitur dhe sharë pas shpinës së tij: Poshtë droga! Poshtë korrupsioni! Të q**sha motrën!". Paloka nga ana tjetër, buzëqesh krejt i qetë. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebook

No Pic available
  • 2011-05-25

Shqipri, kur arbitri bhet pal!

Nga Ennio Grassi* Pr t kallzuar se ç’po ngjet n Tiran, n t pabesueshmen pjes e dyt e lojs elektorale (n transmetim direkt televiziv pra faqe bots), pr ta kallzuar pra kt, do bnte fajde t thirrrej nj shkrimtar i talentuar n vend se nj komentator politik. E provoi n fakt Ismail Kadare, kur

No Pic available
  • 2010-12-28

Deshton komisioni hetimor, zbardhen detajet per darken e Krokodilit

28/12/2010  Votimi në Kuvend, ora 12.05 pas mesnate Prezenca 126 deputetë Propozimi për ngritjen e Komisionit 69 kundër, 56 pro 1 abstenim Votimi i rezolutës, për mocion me debat 70 pro 9 kundër 1 abstenim 46 nuk morën pjesë Darka e Krokodilit Berisha - Hysit Zonja Hysi ke k