Rezultate te kerkimit per termin: +Flet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.808Z

FOTOT/ Rezultati flet vetë.

Ellie Goulding ka treguar rezultatet e punës së saj në palestër. Ajo ka postuar një foto të formave të saj fantastike. Këngëtarja 30-vjeçare shoqërohej nga një mikeshë e saj dhe tregon të pasmet e tonfikuara para aparatit. Në më pak se tetë orë ajo arriti të marrë 100 mijë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.956Z

Kreshnik, ju flet Pashai

Myslym Pashai ka bërë një koment rreth përdorimit të emrit të tij nga Kreshnik Spahiu në mitingun e Fierit, të cilin e ka postuar në faqen e tij në Facebook. “Kreshnik ! Ju flet Pashai! Ti ke axhendën tënde. Para saj nuk të ndal kush. Hap Krahun! është një sl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.929Z

FOTOT/ Ju flet Azemi, por

Ju flet Azemi. Ky ishte një nga titujt kryesor sot të organit zyrtar të PD-së, Rilindja Demokratike. Në shkrim flitej për uraganin e studentëve dhe drejtimin e tyre nga ana e Azem Hajdarit. Por, në po këtë gazetë, Azem Hajdari është sulmuar egërsisht sa ishte gjallë. Kjo, për shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.119Z

Qetësi në klasë, po flet mësuesi! Në një orë mësim, mësuesi flet 32 minuta

Share Mësues që vetëm flasin gjatë gjithë kohës dhe nxënës krejtësisht pasivë, që bëjnë shpesh sikur dëgjojnë. Sipas një studimi të fundit të bërë nga Banka Botërore me titull Si mësuesit japin mësim në arsimin 9-vjeçar dhe të mesëm, mësimdhënia në vendin tonë shihet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.095Z

Flet ministri, por mërzia e të rinjve të FRESSH flet vetë për Rilindjen

Foto 1 nga 31 Pasi e zgjidhën konfliktin me aleatët/rivalët e LRI lidhur me datat se kur do ta bënin kampingun në Jalë, të rinjtë e Forumit Rinor Euro Socialist Shqiptar kanë marrë tashmë stafetën dhe janë duke zhvilluar Akademinë e tyre Politike buzë detit. Fytyrat e të rin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.547Z

Flet gjuhë të ndyrë

Nga Express më 20 shkurt 2011 në ora 11:45 Amanda Seyfried adhuron të flet fjalë të ndyra. 25 vjeçarja ka thënë se ka dëshirë që të flet një gjuhë që i shokon njerëzit dhe ka dëshirë që këto fjalë t’i përdorë edhe gjatë fjalimeve të saj. “Nuk mund të them p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.550Z

Tati: Edi nuk flet

02/04/10 19:05 Pasi Jetmiri shpjegon sjelljet dhe veprimet e tij, pyet Tatianën për mendimin që ka ajo për Edin. Tatiana thotë se ajo nuk ka përshtypje të keqe për Edin, por nuk mund të ketë një përshtypje të caktuar për të pasi sipas saj ai nuk flet, vetëm rri. Tatiana pyet E

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama