Rezultate te kerkimit per termin: +Flirtimi

Meta: total 60 / total_found 60 / time 0.057 / keyword[0] flirtimi / docs[0] 60 / hits[0] 68 /
Jam lezbik e nuk kam frikë!
  • 2015-07-18

Jam lezbik e nuk kam frikë!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane twitter.com/blediMANE   Vapa dhe komentet e shumta për vrasjen tënde vazdojnë ta përvëlojnë këtë vend. Ti e ke ditur shumë mirë që pa intriga, poshtërsira, përgojime dhe thashethemnaja nuk rrimë dot. E nisim në mëngjes me kafen e

Dekalogu i këshillave makiavelike për një autokrat
  • 2015-07-09

Dekalogu i këshillave makiavelike për një autokrat

Nga Oerd Bylykbashi* Ndërsa përgatisja fjalën, shtysën kryesore ma dha premtimi solemn i kryeministrit ndaj Kancelares Merkel, se 5 prioritetet e vëna nga BE-ja për hapjen e negociatave do na u plotësokan të gjitha deri në vjeshtë. Me siguri Merkel nuk e besoi, por as shqiptarë budalle

Analistët: Edi Rama opsion i Merkelit për lider të Ballkanit perëndimor
  • 2015-06-27

Analistët: Edi Rama opsion i Merkelit për lider të Ballkanit perëndimor

Në një intervistë për Top Channel, Bieber thekson se Gjermania ka shtuar interesimin ndaj këtij rajoni, sidomos në raportin Tiranë - Beograd. "Mendoj se kjo vizitë lidhet me ripërfshirjen e Gjermanisë në Ballkanin Perëndimor. Tani ne shohim një interes të shtuar të Gjermanisë, e cila

Analistët: Merkel po kërkon një lider për Ballkanin perëndimor – Edi Rama një prej opsioneve
  • 2015-06-27

Analistët: Merkel po kërkon një lider për Ballkanin perëndimor – Edi Rama një prej opsioneve

Florian Bieber nga Qendra e Studimeve për Evropën Juglindore në Universitetin e Grazit në Austri, i cili ndodhet në Tiranë, thotë se vizita e Angela Merkel në Tiranë nënkupton ripërfshirjen e Gjermanisë në Ballkanin perëndimor. N&

Çfarë është e nevojshme të sakrifikoni kur takoni dashurinë e vërtetë?
  • 2015-04-25

Çfarë është e nevojshme të sakrifikoni kur takoni dashurinë e vërtetë?

Psikologji – Të lini çdo gjë për një njeri është e gabuar, por bërja e disa sakrificave për ta bërë marrëdhënien e qëndrueshme është e paevitueshme. Më poshtë mund të gjeni se cilat janë gjërat që duhet të jeni të gatshëm për të hequr dorë Për çfarë do t

Ristani: Lidhjet e trafikantëve, deri në nivelet më të larta të Policisë e politikës
  • 2015-01-20

Ristani: Lidhjet e trafikantëve, deri në nivelet më të larta të Policisë e politikës

Partia Demokratike i kërkon Kryeministrit Edi Rama të rikthejë policinë në krye të detyrës për të garantuar sigurinë e qytetarëve. Sekretari i Përgjithshëm Arben Ristani i cilëson atentatet me shpërthim të lidhura me largimin e Policisë së Shtetit nga detyra e saj kryesore që

Ristani: Fabrika e kokainës me lidhje në polici dhe politikë
  • 2015-01-20

Ristani: Fabrika e kokainës me lidhje në polici dhe politikë

Tiranë - Rikthimi i atentateve me tritol në vend, për Partinë Demokratike, lidhet me largimin e policisë nga detyra. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani, thotë se policia merret çdo ditë me arrestimin e fukarenjve që nuk kanë paguar energjinë, ndërkohë që shpërthimet