Rezultate te kerkimit per termin: +Flokt

Meta: total 46 / total_found 46 / time 0.000 / keyword[0] flokt / docs[0] 46 / hits[0] 81 /
Ver: n det kujdesuni pr flokt tuaj
  • 2017-08-12

Ver: n det kujdesuni pr flokt tuaj

Dielli, uji i kripur dhe era jan t gjitha stres pr flokt tuaj: msohuni t kujdeseni pr ti pasur t shndetshme dhe t rrjedhshme. Dielli, deti, plazhi dhe era: jan kushtet me t cilat qetsohemi m mir gjat pushimeve. Por nuk mund t thuhet e njjta gj pr flokt ton. Ekspozimi i gjat n rrezet diellore tenton

No Pic available
  • 2016-10-27

Gjyshja Nga Albana M. Lifchin

Gjyshja Nga Albana M. Lifchin Ne banonim në dy apartamente përballë njëri-tjetrit, në një pallat të ri e të bukur. Praktikisht unë u rrita nga gjyshja. Ajo shfaqej n kornizn e ders si nj piktur. Sytë boj qielli e t thell, të mbërthenin në vëmendjen e tyre. Qafa e saj bor e bardh kontr

No Pic available
  • 2016-03-09

Shnime pr librin Ëndërr amerikane t Viktor Canosinaj

Nga Albana Lifschin Librin Ëndërr amerikane t shkrimtarit t njohur Viktor Canosinaj, e prita me interes e kureshtje. Spari, sepse prekte nj tem shum t njohur pr mua dhe s dyti, sepse edhe pse autor i nj varg romanesh n atdhe pr mua prtej oqeanit ishte hera e par q lexoja nj libr prej tij. Dikur, p

Kim Kardashian ia bënë vajzës floktë me stil (Foto)
  • 2015-09-17

Kim Kardashian ia bënë vajzës floktë me stil (Foto)

Ylli televiziv, Kim Kardashian, nuk lodhet asnjëherë duke na sjellur cdo herë të reja. Shtatëzëna Kardashian, bashkëshorti i saj Kanye West, dhe e vogla North, janë parë sot herë në mëngjes në New York. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166

Rrëfehet bukuroshja: Ronaldo e tradhëtoi Irinën me mua, më kapi për flokë
  • 2015-08-30

Rrëfehet bukuroshja: Ronaldo e tradhëtoi Irinën me mua, më kapi për flokë

Diana Satilho është bukuroshja e radhës që ia qet në "shesh" tradhtëtit e Cristiano Ronaldos. Kjo bukuroshe braziliane pretendon se kishte lidhje të fshehtë me Cristiano Ronaldon në kohën kur futbollisti ishte në lidhje me Irina Shayk.

Ledri e Lumi ia ngjyrosin flokët Ermalit (Foto)
  • 2015-05-01

Ledri e Lumi ia ngjyrosin flokët Ermalit (Foto)

Treshja e dy hiteve ‘Tavolina’ dhe ‘Shko’, Ledri Vula, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu po vazhdojnë të jenë aktual në tregun muzikor. Po përpos muzikës edhe paraqitjet e tyre po bëjnë zhurmë. Së fundmi Ledri ka publikuar një

Dafina e zonja edhe në kuzhinë(Foto)
  • 2015-03-27

Dafina e zonja edhe në kuzhinë(Foto)

Se është shumë e suksesshme në muzikë e dimë të gjithë. Por, këngëtarja Dafina Zeqiri është shumë e zonja edhe në gatim. Madje, asaj i pëlqen që të përgatis ushqime të llojllojshme të cilat i bë