Rezultate te kerkimit per termin: +Flori +Mumajesi

Total: 423
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.501Z

Stresi: Flori Mumajesi është shpëtimtari im

Flori Mumajesi, këngëtari i njohur por edhe një producent i suksesshëm i ka kushtuar një postim në Instagramin  e tij reperit të njohur Stresi. Bashkangjitur një videoje ku Stresi thotë se Flori Mumajesi është shpëtimtari i tij dhe nëse nuk do ishte ai, reperi nuk do ishte këtu ku ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.850Z

Flori Mumajesi nudo (Foto)

Është këngëtar dhe producent i njohur, njeri kreativ dhe i talentuar. Ndër tjerash Flori Mumajesi është njëri na artistët më të pëlqyer nga gjinia femërore. A keni menduar ndonjëherë se Flori Mumajesin mund ta shihni nud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.348Z

Flori Mumajesi i nervozuar

Këngëtari dhe kompozitori i njohur Flori Mumajesi duket se është disi i nervozuar me ata kompozitorë të tjerë të cilët flasin keq për muzikën që ai bën, raporton portali Indeksi online. Se me kë e ka pasur konkretisht kompozi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.442Z

Sherri te Kënga Magjike, ja si është dëmtuar Flori Mumajesi pas grushteve me Stinen

Përveç fundit të lumtur të fitores së Aurela Gaçes, Kënga Magjike ka shënuar dhe një incident të rëndë mes kolegëve. Këngëtarët Stine dhe Flori Mumajesi janë konfliktuar fizikisht mes tyre. Ngjarja ka ndodhur pas përfundimit të spektaklit dhe përfundimit të votimit. Sipas të pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.092Z

Flori Mumajesi VS Arkiva Shqip

Në mediat e shkruara është spekulluar këto ditë përsa I përket një gjobe kundrejt “Arkiva shqip” me vlerën e 250 mijë eurove. Kjo nuk është aspak e vërtetë pasi ende nuk ka pasur asnjë seance gjygjësore p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.911Z

Flori Mumajesi vjen me risi

Është njëri ndër këngëtarët me më së shumti hite në skenën tonë. Bëhet fjalë për producentin e këngëtarin e njohur Flori Mumajesi i cili ka njoftuar përmes faqes së tij zyrtare në Twitter se së s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.631Z

Flori Mumajesi nga Franca, nostalgji për adoleshencën |FOTO

Transmetuar më 17.02.2015 - 18:13 Këngëtari dhe kompozitori Flori Mumajesi i cili po kalon disa ditë relaksi në Paris, pikërisht në këtë moment që ndodhet larg Shqipërisë, është ndier paksa nostalgjik për periud

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama