Rezultate te kerkimit per termin: +Florian +Seriani

Total: 10
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.656Z

Seriani: Berisha, i papajtueshëm me kryeqytetin

Bashkia e Tiranës reagon menjeherë fill pas deklaratës së kryeministrit Sali Berisha në mbledhjen e grupit parlamentar të PD-së,ndersa ka deklaruar se koncerti festiv i mbajtur dje më 20 Shkurt me rastin e rrëzimit të bustit të diktatorit Enver

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.656Z

Bashkia Seriani Berisha e ka te humbur Tiranen

Pas deklarates se kryeministrit Sali Berisha se koncerti i se dieles ne perkujtim te rrezimit te bustit te diktatorit Enver Hoxha ishte hapja e fushates se PD-se per zgjedhjet vendore ka reaguar Bashkia e Tiranes. Zedhenesi i Bashkise Florian Seriani tha se Berisha e ka te humbur kryeqytetin dhe se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.380Z

Seriani: Askush nuk e ka kërcënuar Çanin, e konfirmoi edhe ai vetë

Tiranë Ministria e Brendshme ka deklaruar sot se Policia e Shtetit ka vepruar menjëhërë pa as më të voglin ngurrim, ndaj Agron Canes, zyrtarit të akuzuar sot për ngacmim seksual të një minoreneje në Sarandë duke e arrestuar menjëherë këtë person. Nga ana tjetër, ka marrë menjëhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.202Z

Bashkia: Nuk kemi dhene leje ndertimi per "Vizion Construction"

Bashkia e Tiranes ju pergjigj dje akuzave te deputetes se Partise Demokratike per korrupsionin me lejet e ndertimit, se firma qe "Vizion Construction" nuk ka marre asnje dokument per leje nga ky institucion. Zedhenesi i Bashkise se Tiranes, Florian Seiani, ne nje konference per mediat, duke e cilesu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.485Z

Bashkia kërkon nga prokuroria hetimin e shpifjeve ndaj kryetarit Rama

22/07/2010 Ndërmjet 10 padive të depozituara gjendet edhe ajo për ministrin Prifti Seriani: Politika e përbaltjes nuk mund të sundojë mbi ligjin Nuk ka të ndalur konflikti i lindur ndërmjet pushtetit vendor dhe dikastereve qeveritare. Gjatë ditës së djeshme zëdhënësi i Bashkisë së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.041Z

Paditë, Edi Rama kërkon burgosjen e qeverisë

Rama, 9 padi kundër ministrave dhe deputetëve të PD-së Pasi sht bindur se betejn me kutit e ka t humbur, kryesocialisti dhe kryebashkiaku i Tirans, Edi Rama, nis nj betej t re me mazhorancn qeverisse. Ngjan me lajthitjen e radhs s ktij njeriu q duket se ka humbur edhe ekuilibr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.693Z

Laç, vritet komisioneri i LSI nëQV, plagoset rëndë kandidati PD

Të tjera rreth shkrimit Sequi: Europa kërkon standarde pa dhunë LIVE TV/Lidhje nga qyteti i Laçit ku ndodhi vrasja LAÇ-  Komisioneri i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Qendren e Votimit të ngritur në gjimnazin e qytetit të Laçit  "At Shtjefën Gjeçovi" është vrarë r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama