Rezultate te kerkimit per termin: +Fluks

Total: 4846
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.729Z

Fluks emigrantesh drejt pikave kufitare

Share Festat e fundvitit kanë rikthyer radhët në pikat kufitare, ku është vënë re një fluks tepër i lartë udhëtarësh. Vetëm sot pritet të mbërrijnë në portin e Durrësit 8 tragete me 6500 udhëtarë, si dhe 2 mije automjete. Në portin e Durrësit janë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.611Z

Fluks turistësh në Morinë, zgjedhin Shqipërinë për pushime

Në pikën doganore të Morinës ka pasur një fluks të lartë të pushuesve të cilët kanë zgjedhur këtë 15-ditësh të fundit të sezonit veror që ta kalojnë në bregdetin shqiptar Rreth 25 mijë pushues nga Kosova i janë drejtuar Shqipërisë, duke krijuar kështu një fluks të lartë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.498Z

Fluks emigrantsh n Kapshtic

Ashtu sikundër çdo vit një fluks i madh shqiptarësh që rikthehen në atdhe për pushime po regjistrohet në pikën doganore të Kapshticës. Sipas raportimeve numri i shqiptarëve në radhë që presin për të hyrë në atdhe dhe që lënë punën e tyre në Greqi duke përfituar ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.551Z

Portet fluks emigrantesh ne ikje

Në Durrës dhe Vlorë ka një fluks të shtuar të emigrantëve që largohen nga Shqipëria në drejtim të Italisë dhe vende të tjera. Mbrëmjen e djeshme, për shkak të mjegullës ka patur vonesa në mbë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.352Z

Fluks pr pajisje me pasaporta

Fluks i madh n zyrat pr pajisje me pasaporta Kthimi i emigrantve pr festat e fundvitit sht shoqruar edhe me nje fluks t madh pr pajisjen e tyre me pasaporta. Kryesisht ky fenomen ka ndodhur n qytetet e mdha ku edhe numri I emigratve t ardhur pr pushime sht akoma m i madh. N qytetin e Durrsit, nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.065Z

Fluks qytetaresh kosovare ne Morine

Fluks eshte shenuar edhe ne doganen e Morines ne Kukes. Emigrantet e Kosoves pas festave po largohen ne drejtim te vendeve ku jetojne e punojne, ndaj policia ka shtuar numrin e personelit ne kufi. Kthimin po e bejne te organizuar. Para festave ne Morine nuk pati fluks, por kete fundjave emigrantet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.218Z

Fluks lëvizjesh në Morin të Kukësit

Gazeta ShqipFluksi i lëvizjes në kufirin Shqipëri-Kosovë gjatë ditëve të fundit është rritur si rrjedhojë e rikthimit të emigrantëve për pushimet e fundvitit. Zyrtarë të drejtorisë rajonale të kufirit bëjnë me dije se gjatë 24 orëve të fundit kanë hyrë në Kosovë përmes dog

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama