Rezultate te kerkimit per termin: +Fluksi

Meta: total 1000 / total_found 4481 / time 0.002 / keyword[0] fluksi / docs[0] 4481 / hits[0] 5521 /
No Pic available
  • 2016-10-20

Samiti i BE-së, diskutohet për emigrantët dhe veprimet e Rusisë në Siri

Liderët e Bashkimit Europian përgjatë ditës së sotme dhe të nesërme do të zhvillojnë një tjetër samit në Bruksel, teksa axhenda e diskutimeve përfshin krizën e emigrantëve, marrëveshjet tregtare, veprimet e Rusisë në Siri si dhe mundësinë e shtimit të sanksioneve ndaj saj. Situa

No Pic available
  • 2016-10-20

Sanksionet ndaj Rusisë, çështja që ka përçarë unionin

Kriza e emigrantëve, lufta në Siri , marrëveshja tregtare me Kanadanë janë çështje të rendësishme që po diskutohen në Samitin dy ditor të liderve europiane që po mbahet në Bruksel. Por ajo që do të ndezë debatin mes krerëve të unionit do të jetë Moska, pasi Bashkimi Europian ës

Boldrini dush italianeve Mos sillni vetem call center ne Shqiperi
  • 2016-10-14

Boldrini dush italianeve Mos sillni vetem call center ne Shqiperi

Transmetuar me 13102016 - 2141 Presidentja e Dhomes se Deputeteve te Italise Laura Boldrini erdhi ne Shqiperi dhe zhvilloi nje seri takimesh korteziale me zyrtare te shtetit shqiptar Menjehere me pas zonja Baldroni leshoi nje mesazh ne Facebook qe fshikullo

No Pic available
  • 2016-10-13

Boldrini: Flukset migratore nuk luftohen duke ngritur mure

Ilir Meta dhe Laura Boldrini ndodhen në një konferencë për mediat. Boldrini: Për mua është një emocion i madh të jem në Shqipëri. Është një nder që ndodhen në këtë parlament dhe gjithashtu dua tju falenderoj për dekoratën që do të marr më pas nga presidenti i Republikës. Ndih

Meta takon homologen Boldrini: Italia, avokate e integrimit të Shqipërisë
  • 2016-10-13

Meta takon homologen Boldrini: Italia, avokate e integrimit të Shqipërisë

Kreu i parlamentit Ilir Meta është takuar me homologen italiane Laura Boldrini. Ata kanë mbajtur edhe një konferencë të përbashkët për shtyp. Në fjalën e mbajtur Meta pohoi se Italia ka qenë dhe mbetet një avokate e mirë e vendit tonë. Është kënaqësi e veçantë që kryetarja e pa

No Pic available
  • 2016-10-13

Meta-Boldrini: Italia, avokatja aktive në proceset integruese të Shqipërisë

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta vlerësoi rolin e Itali në rrugëtimin e Shqipërisë në proceset integruese të Bashkimit Europian. Në një konferencë të përbashkët me homologen italiane Laura Boldrini, Meta tha se Italia është një nga avokatet më aktive të Shqipërisë. Nga ana e saj Kry

Bllokohet regjistrimi i maturanteve
  • 2016-10-13

Bllokohet regjistrimi i maturanteve

brbrBllokohet procesi i regjistrimit ne Universitete Mbi kater ore kane pritur kandidatet fitues dyerve te fakulteteve per tu regjistruar si studente te vitit te pare Gjithcka ka ardhur nga mosfunksionimi i sistemit elektronik te te dhenave Kandidatet shumica te ardhur nga rrethet thone se nuk do te