Rezultate te kerkimit per termin: +Fol

Total: 7041
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.847Z

FOL: Po hetohet Bukoshi

Drejtues të Lëvizjes ”Fol” kanë deklaruar se kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, duhet të jetë përgjegjës për nivelin e lartë të korrupsionit që në Qeverinë e Kosovës, institucionet lokale dhe në ndërmarrjet publike, ku për shkeljet më të madha ligjore në tendere pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.119Z

Fol shqip!

Nga Dr. Holta Heba Gjuha, si mjet i rëndësishëm në komunikim është edhe një përfaqësuese, apo identifikuese e formimit të gjithsecilit nga ne. Sa e rëndësishme është të përdorim një gjuhë të pastër në komunikim? Duhet të tregohemi shumë të kujdesshëm në përdorimin e saj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.425Z

FOL: Presidenti ta bëjë publike pasurinë!

Nga Express më 04 mars 2011 në ora 15:23 Lëvizja FOL ka kërkuar nga presidenti i vendit, Behgjet Pacolli që të bëjë publike pasurinë e tij. Sipas kësaj lëvizjeje, vitin e kaluar z. Behgjet Pacolli kishte kërkuar nga Agjencia Kundër Korrupsion (AKK) që të mos e bëj publike pasurin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.492Z

Investimet, “Fol”: Mungesë transparence

Pjesëtarë të shoqërisë civile në Kosovë kritikojnë institucionet e shtetit për mungese transparence dhe llogaridhënieje për investimet kapitale në vend. Në një debat të organizuar në Ferizaj nga organizata “Fol&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.495Z

Investimet Fol Mungese transparence

Pjesëtarë të shoqërisë civile në Kosovë kritikojnë institucionet e shtetit për mungese transparence dhe llogaridhënieje për investimet kapitale në vend. Në një debat të organizuar në Ferizaj nga organizata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.037Z

Edhe FOL në mbështetje të medieve

Nga Express më 26 shkurt 2011 në ora 21:29 Lëvizja FOL ka shprehur mbështetjen për mediat në Republikën e Kosovë duke kujtuar kontributin e tyre të jashtëzakonshëm në proceset e demokratizimit dhe shtet-ndërtimit në Kosovë. Lëvizja FOL po ashtu vlerëson lartë mbështetjen që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.047Z

Shfaqja Fol me ze te ulet

Shfaqja Fol me ze te ulet E enjte 11 Prill 2013 1535 Shshsh fol me ze te ulet Shshsh fol me ze te ulet drama satirike e autorit pellumb kulla rikthen pas 10 vitesh mungese ne Shqiperi regjisorin e njohur Leka Bungo Shfaqja ne teatrin Bylis te Fierit erdhi nepermjet nje kaste te perzgjedhur ak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama