Rezultate te kerkimit per termin: +Forca +Abi

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] forca / docs[0] 29986 / hits[0] 36716 / keyword[1] abi / docs[1] 121 / hits[1] 210 /
Përfundon epoka e tiki-taka, Spanja i jep lamtumirën Botërorit
  • 2014-06-19

Përfundon epoka e tiki-taka, Spanja i jep lamtumirën Botërorit

Spanjë     0 Kili      2 20 E. Vargas, 43 Aranguiz. Spanja: Kasijas, Azpilikueta, Martinez, S. Ramos, Alba, Buskets, Alonso (46 Koke), Iniesta, Pedro (76 Kazorla), D. Silva, D. Kosta (64 Torres). Tr.: V. Del Boske. Kili: Bravo, Jara, Silva, Medel, Mena, Aranguiz (64 Gutierrez), Diaz, Isla,

Tjeter operacion per Abidal
  • 2012-03-16

Tjeter operacion per Abidal

Gjatë javëve të ardhshme, mbrojtësi i Barcelonës, Erik Abidal do ti nënshtrohet një transplanti të mëlçisë. Kjo është bërë e ditur nga vetë klubi katalan, në faqen zyrtare në internet, du,ke shpjeguar se vend

Abidal me tumor, operohet
  • 2011-03-16

Abidal me tumor, operohet

Nga Express më 16 mars 2011 në ora 18:23 Një lajm që e tronditi Barcelonën dhe botën e futbollit: Eric Abidal është dianostifikuar nga një tumor në mëlçi, kështu që ai duhet t’i nënshtrohet një intervenimi kirurgjik. Ky operim ishte paraparë të bëhej të premten, por pl

Vettel Kampion Bote
  • 2010-11-15

Vettel Kampion Bote

Me fitoren e gares ne Abu Dhabi23-vjecari Sebastian Vettel eshte kampioni me i ri ne historine e garave te Formula 1 dhe per Gjermanine kampioni i dyte boteror ne kete sport pas Michael Schumacher i cili e fitoi kete titull per here te fundit ne vitin 2004. Bildunterschrift Ne momentin kur per