Rezultate te kerkimit per termin: +Forca

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.821Z

Çartet Forca

Situata e keqe, në të cilën gjendet Kosova e Vushtrrisë, i ka detyruar tifozët e kësaj skuadre, Forca, ta organizojnë një protestë të dielën kundër kryesisë së klubit. Tifozët bardh e kaltër thonë se janë dy apo tre zyrtarë të klubit, të cilët po e degradojnë skuadrën në ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.758Z

Krishtlindjet,Imzot Rrok Mirdita: Forca e vërtetë dhe e shenjtë është forca e dashurisë

Në Vigjilje të Krishtlindjes, Imzot Rrok Mirdita, Arqipeshkv Metropolit i Dioqezës TiranëDurrës ka uruar të gjithë besimtarët shqiptarë për festën e Krishtlindjes. Forca e vërtetë dhe e shenjtë është forca e dashurisë. Ajo që na bën të bëhemi të vegjël e të dobët, ajo që na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.510Z

Shkrihet Task Forca e Policisë Rrugore

Task Forca e Policisë Rrugore është shkrime. Vendimi është marrë pas një urdhëri të nënshkruar nga drejtori i Policisë së Shtetit, Artan Didi. Kjo strukturë funksionoi për disa muaj dhe monitoronte kryesisht ata drejtues mjetesh që shkelnin semaforin. Policë të veshur si civilë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.359Z

Përmbytjet, 200 forca ushtarake në terren

Rreth 200 forca ushtarake janë angazhuar nga Ministria e Mbrojtjes për tu ardhur në ndihmë banorëve të prekur nga përmbytjet. Përveç trupave, në aksion janë përfshirë edhe mjete të kalueshmërisë së lartë dhe të ndërhyrjes së menjëhershme. Në qarkun Shkodër u angazhuan dhe jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.595Z

Kthehet në TK Forca e zakonit

Shfaqja Pas disa shfaqjeve të suksesshme në vitin 2009, komedia austriake, “Forca e zakonit”, rikthehet në skenën e Teatrit Kombëtar. Nën interpretimin e aktorëve Vasjan Lami, Neritan Liçaj, Arben Derhemi, Sueda Hoxha, Elton çefa, me regji të austriakut Chris Papke, ajo do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.619Z

Meta:LSI,forca e parë politike

Në prag në vitit elektoral Lëvizja Socialiste për Integrim vijon të jetë e bindur se do të jetë forca e parë politike në vend. Kreu i kësaj force politike Ilir Meta, në një konferencë për shtyp, ndërsa uroi për vitin e ri tha se ky vit do ti sjellë fat LSI-së pasi ai ka të gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.257Z

Mancini: Forca Inter!

Roberto Mancini është shprehur shumë i lumtur për rikthimin në stolin e Interit. Italiani do të zëvendësoj të shkarkuarin Walter Mazzarri. Mancini që ka qenë edhe më parë trajner i Interit, ku ka fituar tituj të Serie A, rikthimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama