Rezultate te kerkimit per termin: +Forcave +Ajrore

Total: 3130
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.491Z

65-vjetori i forcave ajrore

brbr65-vjetori i krijimit te forcave ajrore eshte kujtuar ne bazen e Kucoves Ne ceremoni ka marre pjese Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli dhe drejtuesit e larte te ushtrise shqiptare Kodheli vleresoi progresin e flotes ajrore duke theksuar se profesionalizmi i saj eshte rritur ndjeshem vitet e fun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.596Z

I vidhet toka forcave ajrore

Çështja me pronat nuk përball në gjykatë vetëm qytetarët, por edhe vetë strukturat e shtetit. Nëpërmjet një padie, komanda e Forcave Ajrore Shqiptare, të njohura zyrtarisht si Reparti 3001, kërkon të drejtën p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.601Z

I ldquovidhetrdquo toka forcave ajrore

Çështja me pronat nuk përball në gjykatë vetëm qytetarët, por edhe vetë strukturat e shtetit. Nëpërmjet një padie, komanda e Forcave Ajrore Shqiptare, të njohura zyrtarisht si Reparti 3001, kërkon të drejtën p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.155Z

Hakerat azerë, sulm "online" Forcave Ajrore Shqiptare

TIRANE- Hakerat azerbajxhanas pushtojnë faqen zyrtare të internetit të Komandës së Forcave Ajrore Shqiptare. Gjatë ditës së djeshme asnjë prej faqeve të Brigadës së Forcave Ajrore nuk hapej përveç faqes së parë. Po kështu edhe faqja e Shtabit të Përgjithshëm, ku ndodhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.143Z

Kodheli takon pilotet e Forcave Ajrore

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, priti në një takim pilotët e Forcave Ajrore të cilët u sulmuan në aksionin antikanabis në veri të vendit. Nga ana e saj, ministrja Kodheli i ka falenderuar ata për punën e bërë në kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.897Z

Krimet e errëta të Komandantit të Forcave Ajrore Kanadeze

Një Komandat i Forcave Ajrore të Kanadasë,  rezultoi që ishte tranvestit dhe vrasës seria. Tashmë ai ndodhet në burg për shkak të një krijimit të një jetë të dyfishtë dhe rrezikshme që kishte bërë. Arrestimi i tij është bërë në vitin 2010,  por zbardhja e detajeve të krimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.939Z

Presidenti dekreton Komandantin e ri te Forcave Ajrore

Transmetuar me 20082015 - 1512 PUBLICITET Tirane 20 gusht 2015 NOAal- Kreu i Shtetit dhe njekohesisht Komandanti i Pergjithshem i Forcave te Armatosura SHTZ Bujar Nishani priti ne nje takim Komandantin e ri te Forcave Ajrore t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama