Rezultate te kerkimit per termin: +Formati

Total: 1598
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.730Z

“Histori dashurie” formati i munguar i televizioneve shqiptare

Emisioni më i ri shfaqet në orën 21.00, ekskluzivisht në valët e Vizion Plus “Histori Dashurie” titullohet formati i munguar i ekraneve shqiptare. Shtrirja e këtij formati përgjatë transmetimit në 8 javë do të sjellë për publikun jo vetëm historitë e dashurisë dhe kronikat romant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.701Z

Diplomat, Beja: Formati dhe permbajtja nuk ndryshon

Ministri i Arsimit, Fatos Beja, tha se formati dhe permbajta e diplomave te studenteve nuk do te ndryshoje, pasi kjo eshte nje eksperience qe eshte praktikuar edhe ne shume vende te Bashkimit Europian. Kreu i arsimit shtoi se kete vit do te kene mundesi te aplikojne edhe autore te huaj pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.047Z

Formati i ri qe po nxisim

Keto tavolina ne i gjykojme si tavolina ekspertesh bilaterale te tera dimensioneve ne nivel ekspertesh. Nderkohe ne shfaqim edhe mendimin tone se eshte i papranueshem ai koncept qendrim dhe mendim se ska nevoje per reforme elektorale dhe ndryshime ne kodin zgjedhor Nga Spartak Braho Krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.258Z

Diplomat e Bolonjës, gati formati paraprak, priten sugjerimet e studentëve

Përgatitet formati paraprak që pritet të kenë diplomat e Bolonjës. Rektorati i Universitetit të Tiranës (UT) ka përgatitur tashmë një format paraprak të diplomave të reja të ciklit të parë të studimeve dhe suplementin shoqërues, duke u bazuar në udhëzimin e posaçëm të firmosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.029Z

Kosova në Këshillin e Sigurimit më 3 gusht, formati mister

Autoritete e Kosovës janë ftuar të jenë të pranishme në takimin e Këshillit të Sigurimit, i cili do të mblidhet posaçërisht për të, më 3 gusht. Ajo do të përfaqësohet nga ministri i Jashtëm, Skënder Hyseni, edhe pse ende nuk dihet se cili do të jetë formati i mbledhjes së jasht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.256Z

Diplomat e reja, përcaktohet formati paraprak

26/02/2009  Kërkohen sugjerime për elemente shtesë edhe nga studentët Hartohet formati paraprak i diplomave të nivelit të parë të Bolonjës për studentët e Universitetit të Tiranës. Rektori i UT-së, Dhori Kule, ka pohuar ditën e djeshme se ky format tashmë është detajuar d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.508Z

The Voice formati me i mire reality-show

Formati i njohur në të gjithë botën si “ The Voice”, i transmetuar nga televizioni amerikan NBC mori çmimin Emmy “si gara më e famshme reale”, në ceremoninë e zhvilluar në Los Anxheles të Shteteve të Bashkuara.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama