Rezultate te kerkimit per termin: +Fortuzit

Meta: total 104 / total_found 104 / time 0.000 / keyword[0] fortuzit / docs[0] 104 / hits[0] 161 /
Miratohet buxheti i Bashkisë, PS-LSI bashkojnë votat në Durrës
  • 2018-12-21

Miratohet buxheti i Bashkisë, PS-LSI bashkojnë votat në Durrës

Këshilli Bashkiak i Durrësit miratoi mbrëmjen e së enjtes buxhetin për vitin 2019. Për të plotësuar kuorumin e nevojshëm të votave, së majtës iu bashkua dhe vota pro e këshilltarëve të LSI-së, ndërsa këshilltarët e Partisë Demokratike e bojkotuan mbledhjen. Por, sa pranë nevoja

No Pic available
  • 2017-05-20

Dënohet me 3.5 vite burg për mashtrim gruaja e Indrit Fortuzit

Gjykata e Tiranës dënon me 3 vite e 6 muaj burg bashkëshorten e ish-futbollistit të Tiranës, Indrit Fortuzi. Dënimi ndaj Junida Fortuzit është dhënë me akuzën e mashtrimit më shumë se njëherë ndaj shtetasve të cilët në këmbim të udhëtimeve me agjensinë turistike Just Travel ajo

No Pic available
  • 2017-02-10

Mori 2 milionë euro borxh për bixhoz: Si u zhduk Indrit Fortuzi në Amerikën Latine

Në nëntor të vitit 2015, Indrit Fortuzi la Shqipërinë për të humbur gjurmët. 2 milionë euro borxhe, probleme me bixhozin dhe një largim fantazëm. Bashkë me të u largua edhe bashkëshortja e ish sulmuesit të Tiranës. Prej atij momenti askush nuk ka dëgjuar më për të edhe pse borxhl

Zogu u zhduk me 2 mln euro borxh nga bixhozi, zbulohet vendi ekzotik ku fshihet Indrit Fortuzi
  • 2017-02-10

Zogu u zhduk me 2 mln euro borxh nga bixhozi, zbulohet vendi ekzotik ku fshihet Indrit Fortuzi

Zbulohen vendi ekzotik ku fshihet Indrit Fortuzi, pas largimit në nëntor të vitit 2015, nga Shqipëria, për të humbur gjurmët pas milionave që kishte borxh dhe probleme me bixhozin. Fortuzi u largua duke lënë pas 2 milionë euro borxhe dhe shumë probleme me bixhozin. Bashkë me të u l

Burri i Flutura Kolës, partneres së Argitës, bëhet pronar i godinës së ish-Ministrisë së Mjedisit
  • 2016-12-07

Burri i Flutura Kolës, partneres së Argitës, bëhet pronar i godinës së ish-Ministrisë së Mjedisit

Një seri procesesh gjyqësore kanë njohur si pronarë të godinës së kushtetueshme të rrugës së Durrësit një emigrant në Greqi dhe bashkëshortin e Flutura Koles, ish partnere e Argita Berishes, ndërkohë që Avokatura e Shtetit pretendon se prona është fituar padrejtësisht nga të

Përballja me Procesi-n e Kafkës
  • 2016-09-19

Përballja me Procesi-n e Kafkës

Arb Elo Shkruesia dhe leximi si përbetim Një nga leximet që më kanë lënë më shumë mbresa në jetë ka qenë padyshim përballja e parë me Procesi-n e Kafkës, përvojë kjo për të cilën i detyrohem një të njohuri sipërfaqësor atëbotë, ndoshta ndonjë dashamirës i grupit tonë sho

A është Banda e çobenjve, njolla kriminale e Ben Blushit në karrierën e tij politike?!
  • 2016-06-04

A është Banda e çobenjve, njolla kriminale e Ben Blushit në karrierën e tij politike?!

Ben Blushi tashmë është jo thjesht një rival i Edi Ramës brenda PS-së, por një kundërshtar i pritshëm me një parti të re të së majtës, ku enigmë mbetet emri dhe njerëzit që do të marrë me vete nga selia rozë. Kohët e fundit, një nga armët e Ben Blushit është pikërisht ma