Rezultate te kerkimit per termin: +Forumi +Rinor +Eurosocialist

Meta: total 128 / total_found 128 / time 0.000 / keyword[0] forumi / docs[0] 4574 / hits[0] 6408 / keyword[1] rinor / docs[1] 2470 / hits[1] 3635 / keyword[2] eurosocialist / docs[2] 411 / hits[2] 548 /
No Pic available
  • 2015-01-15

FRESSH mbush 23 vjeç, Rama- Meta: PS-LSI do fitojë edhe zgjedhjet e 2017

Kreu i Kuvendit Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama I kërkuan  sot të rinjve që të mos ikin në Europë por të kontribuojnë që të krijojmë Europën në vendin tonë. Krerët e mazhorancës deklaruan në përvjetorin e 23-të të FRESSH se  PS- LSI do fitojnë zgjedhjet lokale dhe ato të

No Pic available
  • 2015-01-14

Zgjedhjet lokale, Rama mbledh aleatët dhe krerët e degëve të PS-së pas festës së FRESSH

Koordinatori Ndoi: Takime të veçanta ose të përbashkëta me Kryeministrin  ARTEMISA HOXHA Reformimi i strukturave të Forumit Rinor Eurosocialist, proces i cili pritet të mbarojë brenda muajit janar, do të hapë dritën jeshile për përgatitjet nga ana e PS-së për zgjedhjet vendore, ndon

Beograna/ FRESSH bën bashkë të rinjtë e Kosovës me ata të Serbisë
  • 2014-07-08

Beograna/ FRESSH bën bashkë të rinjtë e Kosovës me ata të Serbisë

Forumi Rinor Eurosocialist i Shqipërisë (FRESSH) në bashkëpunim me Rininë Demokratike të Serbisë (forumi rinor i partisë më të madhe social-demokrate të Serbisë) dhe të rinjtë e Institutit Alpbach Kosovë organizuan në Tiranë aktivitetin multikulturor Beograna. Ky aktivitet, i mb

Pavlefshmeri ne Korce
  • 2014-01-26

Pavlefshmeri ne Korce

Partia Demokratike ka depozituar prane Komisionit Qendror te Zgjedhjeve kerkesen per pavlefshmerine e procesit te zhvilluar ne 3 nentor per kryetarin e bashkise Korce Ashtu sic ishte paralajmeruar Nenkryetari i Komisionit te Ligjeve Oert Bylykbashi ka dorezuar ne protokollin e KQZ ankimin per Korcen

Majko uron FRESSH për ditëlindje me karikaturën e lopës: Qumështin e bëmë ne
  • 2014-01-16

Majko uron FRESSH për ditëlindje me karikaturën e lopës: Qumështin e bëmë ne

TIRANE-Një nga themeluesit e Forumit Rinor Eurosocialist, Pandeli Majko, ka uruar përmes Facebook-ut 22-vjetorin e themelimit të tij. Me humor, por jo pa ironi, Majko ka postuar në rrjetin social një skicë për t’u kujtuar anëtarëve të rinj të këtij forumi se ishte ai dhe brezi i ti

No Pic available
  • 2014-01-15

FRESSH-i feston sot pa bujë 22-vjetorin

TIRANE-Forumi Rinor Eurosocialist mbush sot, 22 vjet që nga themelimi i tij. Ndryshe nga vjet, kur kjo ditë kaloi në një festë të madhe, këtë vit është menduar që ditëlindja të përkujtohet thjesht, vetëm mes freshistëve.

No Pic available
  • 2014-01-15

FRESSH-i feston sot pa bujë 22-vjetorin

TIRANE-Forumi Rinor Eurosocialist mbush sot, 22 vjet që nga themelimi i tij. Ndryshe nga vjet, kur kjo ditë kaloi në një festë të madhe, këtë vit është menduar që ditëlindja të përkujtohet thjesht, vetëm mes freshistëve. Fillimisht, rreth orës 17:00, në kinema “Millenium&rdqu