Rezultate te kerkimit per termin: +Forumi +Rinor +Eurosocialist

Meta: total 137 / total_found 137 / time 0.000 / keyword[0] forumi / docs[0] 4921 / hits[0] 6940 / keyword[1] rinor / docs[1] 2860 / hits[1] 4222 / keyword[2] eurosocialist / docs[2] 441 / hits[2] 586 /
Imazh provokues në Facebook-un dhe Instagram-in e Joleza Kokës së FRESSH-it
  • 2016-03-01

Imazh provokues në Facebook-un dhe Instagram-in e Joleza Kokës së FRESSH-it

Transmetuar më 29.02.2016 - 22:44 Joleza Koka, kryetarja aktuale e FRESSH­-it (Forumi Rinor Eurosocialist Shqiptar), ka publikuar në profilet e saj në Facebook dhe Instagram, një imazh të frymëzuar nga skulptura e famshme “Pë

Video: A do ikë Joleza nga FRESSH? As ajo se ka të qartë
  • 2016-02-24

Video: A do ikë Joleza nga FRESSH? As ajo se ka të qartë

Kryetarja e Forumit Rinor Euro-Socialist, Joleza Koka, shmang përgjigjen nëse do të rikandidojë për këtë post, por në intervistën në studion e lajmeve të "Ora News" deklaron se, do të vazhdojë të jetë pjesë e këtij forumi. Do të ketë një rikandidim nga ana juaj për postin e kry

No Pic available
  • 2016-02-23

Joleza Koka shmang përgjigjen për rikandidim: Jam në krye të detyrës

Kryetarja e Forumit Rinor Euro-Socialist Joleza Koka shmang përgjigjen nëse do të rikandidojë për këtë post, por në intervistën në studion e lajmeve të Ora News deklaron se do të vazhdojë të jetë pjesë e këtij forumi. Do të ketë një rikandidim nga ana juaj për postin e kryetarit

No Pic available
  • 2016-02-09

Kryetarja e FRESSH lë me gojë hapur Saimir Tahirin: Në darkë me Klosin, në mëngjes te shtëpia komshi me Tahirin (VIDEO)

Saimir Tahiri nuk ka kuptuar asgjë. Por në fakt as ata që e kishin pranë. Joleza Koka, kryetarja e FRESSH-it, (Forumi Rinor EuroSocialist) ka qenë aq e qartë në ligjërimin e saj sa të gjithë ata që ishin pas saj kanë nisur të pyesin njëri-tjetrin se çfarë thotë. Duke filluar nga vet

No Pic available
  • 2016-02-09

Video: Kryetarja e FRESSH lë me gojë hapur Saimir Tahirin

Saimir Tahiri nuk ka kuptuar asgjë. Por në fakt as ata që e kishin pranë. Joleza Koka, kryetarja e FRESSH-it, (Forumi Rinor EuroSocialist) ka qenë aq e qartë në ligjërimin e saj sa të gjithë ata që ishin pas saj kanë nisur të pyesin njëri-tjetrin se çfarë thotë. Duke filluar ng

FOTOT/ Majko nostalgji për FRESSH-in, publikon foto me Metën
  • 2016-01-16

FOTOT/ Majko nostalgji për FRESSH-in, publikon foto me Metën

FRESSH ose Forumi rinor eurosocialist shqiptar është themeluar më 15 janar të vitit 1992 nga një grup të rinjsh studentë dhe gjimnazistë. Qëllimi i themelit të kësaj organizate ishte afrimi i Shqipërisë me mentalitetin dhe konceptin Europian të demokracisë dhe shtet-bërjes. Drejtu

Përvjetori i FRESSH, Rama shpërndan karta për studentët e ekselencës
  • 2016-01-16

Përvjetori i FRESSH, Rama shpërndan karta për studentët e ekselencës

24-vjetori Nuk po qeverisim sot për nesër, po për Shqipërinë e 25 viteve të ardhshme Forumi Rinor Eurosocialist ka festuar dje 24-vjetorin e themelimit të tij, i cili është kujtuar nga të gjithë deputetët që kanë qenë ndër themeluesit e parë të këtij forumi, si më i rëndësishmi