Rezultate te kerkimit per termin: +Forumit +Rinor +Demokrat

Total: 181
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.418Z

Forumit Rinor të Partisë Demokratike i bashkohen 350 të rinj

TIRANË - 350 të rinj nga qytete në juglindje të vendit iu bashkuan Forumit Rinor të Partisë Demokratike. Sipas zyrës së shtypit pranë PD-së, nënkryetarja e FRPDSH-së, Greta Koçi ka nisur një tur takimesh me të rinj në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.083Z

Futboll forumi rinor i PD-se

Duke lënë mënjanë për pak kohë politikën, forumi rinor i Partisë Demokratike ka menduar edhe për argëtimin e të rinjve të angazhuar në këtë forum, duke organizuar kampionatin kombëtar të futboll. Drejtuesit rinor&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.986Z

Gjinushi-forumi rinor, largimi i të vjetërve nga politika

    Integrimi i vendit tone duhet te filloje nga largimi i te vjeterve dhe te personave te inkriminuar nga politika. Kreu i Partise social demokrate Skender Gjinushi ne mbledhjen e forumit rinor te kesaj partie ka sulmuar qeverine duke e akuzuar si shkaktare te gjtihe pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.101Z

Bregu takim me te rinjte e Forumit Rinor te PD-se ne Dhermi

Ministrja e Integrimit Majlinda Bregu është takuar këtë fundjavë me të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike, që në kuadrin e aktiviteteve formuese të Forumit, për të rinjtë, janë mbledhur që prej 22 korriku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.844Z

Berisha mbush 69 vjeç, surpriza nga mbesa dhe forumi rinor

Ish kryeministri Sali Berisha ka festuar këtë të martë më 15 tetor ditëlindjen e tij të 69-të. Dita e tij e lindjes përkon edhe me festën e shenjtë të Kurban Bajramit. Në faqen e tij të facebook-ut z.Berisha ka marrë qindra urime nga simpatizantë të tij, ndërsa gjatë pasdites së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.025Z

FOTOLAJM/ Basha "selfie" me tërinjtë demokratë për 40-vjetorin

TIRANE – Lideri i Partisë Demokratike Lulzim Basha mëngjesin e 40-vjetorit të lindjes e ka kaluar në selinë e Partisë me të rinjtë e Forumit Rinor të PD-së. kreu demokrat ka festuar për disa caste ditëlindjen me të rinjtë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.967Z

Demokrat, JO pa «demokraci»!

Nga Redan Bushati Edhe pse kam një moshë relativisht të re mbi supe, kam arritur të kaloj në sitëne strukturave partiake, duke filluar nga rangjet më të ulta në strukturat e forumit rinor, e deri në përfshirjen në seksione a grupseksione të partisë. Sigurisht nuk është shumë, por nu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama