Rezultate te kerkimit per termin: +Foshnja

Total: 2059
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.472Z

Foshnja e burgosur

Ina po mëson ti hedhë hapat e parë në burg. Ditën kur e ëma u arrestua ishte 4-muajshe dhe sot vogëlushja mbush 1 vjeç. Gardianët,  punonjëset sociale dhe stafi i burgut 325, prej ditësh kanë përgatitur një surprizë për të. Secili prej tyre i ka sjellë një dhuratë. Punonjësja s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.789Z

Greqi, gjendet foshnja e rrëmbyer

Gjendet foshnja e rrëmbyer në Greqi. Fëmija ishte rrëmbyer nga një qytetare greke që u ndalua në periferi të kryeqytetit grek. Foshnja u rrëmbye nga materniteti "Elena" në Athinë. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme . Foshnja e seksit femër është e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.144Z

Korce braktiset foshnja

Pak ditë pas vdekjes së një nëne të re në spitalin e Korcës, edhe foshnja e saj është braktisur. Babai i foshnjës ka deklaruar se nuk e përballon dot rritjen e foshnjës, e cila pas lindjes u kurua për shkak të gjendjes së keq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.232Z

Vlorë, braktiset foshnja 10-ditëshe

VLORE – Braktiset në derën e jetimores foshnja 10-ditëshe.Fëmija i katërt që nga fillimi i vitit është bërë pjesë e këtij institucioni pas braktisjes nga prindërit. Mbrëmjen e së martës, foshnja e seksit mashkull është lënë në derën e jetimores në qytetin e Vlorës. Të qara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.143Z

Foshnja nr. 15

E ëma mori udhëzimet se si duhet të rriste fëmijën, pastaj u largua nga materniteti duke e braktisur atë. Foshnja me numër 15 do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.742Z

Pogradec, gjendet foshnja pa jet n spital

Një foshnje e sapolindur është gjetur pa jetë në një nga tarracat e spitalit të qytetit të Pogradecit. Foshnja duket se ishte hedhur mbi tarracë nga dritaret e sallës së reanimacionit. Trupi është gjetur nga punonjësit e spitalit mëngjesin e së martës sapo ata kanë marrë turni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.455Z

Foshnja gjen vdekjen në Tufinë, policia nis hetimet

Një foshnje ka ndërruar jetë në banesën e saj. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në Tufinë të Tiranës. Për rastin në fjalë policia sapo mori njoftimin për vdekjen e foshnjës shkoi në vendin e ngjarjes dhe nisi hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. Foshnja iu nënshtr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama