Rezultate te kerkimit per termin: +Fotogaleri

Total: 256
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.487Z

Fotogaleri: Çastet më të paharrueshme të Brazil 2014

Ky shkrim Fotogaleri: Çastet më të paharrueshme të “Brazil 2014″ u publikua me pare te Gazeta SHQIP.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.297Z

Policia publikon fotot e aksionit në Lazarat. (Fotogaleri)

Drejtuesit e Policisë së Shtetit kanë publikuar bilancin e rezultateve të arritura deri në orët e mbrëmjes në operacionin masiv kundër kultivimit të drogës në fshatin Lazarat. Përmes një komunikate për shtyp, Policia ka bërë me dije se uniformat blu të angazhuara në aksion kanë a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.103Z

Fotogaleri: Veliaj, një dedikim ditëlindje për Ajolën

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, e ka nisur të shtunën duke i bërë një urim bashkëshortes për ditëlindje. "Ajola, dashuria ime e bukur! Mezi i pres dhe 100 ditelindjet e tua te tjera - tifozi yt me i madh", shkruan ai në FB. Ndërkohë më poshtë një fotogaleri e çiftit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.517Z

Fotogaleri/ Kur gjermanët kapin armët

Sulmet e fundit terroriste në disa shtete të Europës, kanë treguar edhe gatishmërinë dhe aftësinë e forcave të ruajtjes së rendit të këtyre shteteve. Porn ë ndryshim nga Franca, Belgjika apo ndonjë shtet tjetër Gjermani ka treguar se nocioni "shtet" është edhe kur vjen fjala te ang

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.021Z

Fotogaleri në Tailandë me yjet e Keeping Up with the Kardashians

Ata po vazhojne pushimet e tyre ne Tailande dhe cdo dite publikohen fotografi te reja , ku shohim se yjet e reality showt ‘Keeping Up With Kardashians’ po argetohen pa mase.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.080Z

Fotogaleri: Shaolin Kung Fu mahnit shqiptarët

Arti marcial kinez Shaolin Kung Fu dhuroi një performancë të jashtëzakonshme në Teatrin Kombëtar të Shqipërisë. Mediat në Tiranë, por edhe ato në Kinë thonë se shqiptarët, sidomos të rinjtë, mbetën të befasuar. Shaolin Kung Fu është një trashëgimi kombëtare e Kinës. Bëhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.347Z

Fotogaleri: Të rinjtë tregojnë luksin, zemërohet Putin

Të rinjtë e pasur të Rusisë po ekspozojnë luksin e tepruar, në një llogari të hapur në Instagram. Por teksa llogaria 'Russian Rich Kids' ka tërhequr mijëra ndjekës, Daily Mail raporton se ky ekspozim ka zemëruar presidentin rus, Vladimir Putin. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFaceb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama