Rezultate te kerkimit per termin: +Fotot

Meta: total 1000 / total_found 30060 / time 0.012 / keyword[0] fotot / docs[0] 30060 / hits[0] 46793 /
Ushtria në Rinas, Rama  Metës: Junta marrëzi! Shiko Parisin, Frankfurtin (FOTO)
  • 2019-04-11

Ushtria në Rinas, Rama Metës: Junta marrëzi! Shiko Parisin, Frankfurtin (FOTO)

Kritikët, kryesisht opozitarë që e kanë cilësuar antikushtetues vendosjen e Forcave të Armatosura në Rinas për të rikthyer rendin dhe sigurinë, kanë marrë një përgjigje pikante nga kryeministri Edi Rama në Instagram. Në një kohë, që Presidenti Ilir Meta i ka kërkuar zyrtarisht in

Hyni në zgjedhje, Basha del kokëulur nga takimi me Palmer (FOTO)
  • 2019-04-09

Hyni në zgjedhje, Basha del kokëulur nga takimi me Palmer (FOTO)

Ka zgjatur rreth një orë takimi në selinë e Partisë Demokratike, midis zëvendës Ndihmës Sekretarit Amerikan të Shtetit për Evropën, Matthew Palmer dhe kreut të opozitës Lulzim Basha. Pas diskutimeve me dyer të mbyllura në zyrën e Bashës, lideri demokrat ka dalë kokulur për të sho

No Pic available
  • 2019-04-07

Dosja 339 apo zgjedhjet, çfarë po diskuton Meta me Vangjush Dakon? (FOTO)

Me rastin e ceremonisë përkujtimore për 80-vjetorin e nisjes së rezistencës Antifashiste, Presidenti Ilir Meta u gjend sot në Durrës ku vlerësoi figurën e Mujo Ulqinakut, duke zhvilluar homazhe dhe vendosur kurora me lule tek monumenti i Heroit të Popullit. E para se të fliste për mediat

Aksident i rëndë në Kamëz, Benz-i përmbys i bërë copash (VIDEO)
  • 2019-04-06

Aksident i rëndë në Kamëz, Benz-i përmbys i bërë copash (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kodër Kamëz. Nga fotot e ardhura në redaksinë e Gazeta Shqip, shihet një automjet tip Benz i përmbysur në rrugë dhe i bërë copash. Nuk ka informacione për viktima apo të plagosur në vendngjarje, por pritet njoftimi I Policisë së

Timonieri i ri i kuqezinjve, ish-trajneri i Kombëtares drekon me Armand Dukën
  • 2019-04-06

Timonieri i ri i kuqezinjve, ish-trajneri i Kombëtares drekon me Armand Dukën

Gazeta Shqip raportoi dy ditë më parë se ish-trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi ndodhet në Shqipëri dhe publikoi fotot e takimit të tij me avokatin Lulzim Alushaj. Por, italiani duket se ka pasur në axhendë edhe një takim të rëndësishëm me Presidentin e FSHF-së, Armand Duka, me t

Vrasjet në Shkodër/ Artan Hoxha nxjerr fotot e grupit kriminal që vepron në qytet
  • 2019-04-05

Vrasjet në Shkodër/ Artan Hoxha nxjerr fotot e grupit kriminal që vepron në qytet

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar në emisionin Opinion disa foto, ku duken një grup të rinjsh të armatosur rëndë dhe me maska. Sipas tij ata janë pjesë e një grupi kriminal që vepron në Shkodër, dhe policia ka informacion për aktivitetin e tyre. Hoxha sqaroi se këto foto i posedon edhe

No Pic available
  • 2019-04-05

Dollakët nën akuzë: Pse ende skandalizojnë?

Debati është rihapur në Shtetet e Bashkuara pas letrës së indinjuar të një nëne të një studenti të Universitetit të Notre-Dame, Indiana: Shumë provokative, ata i shpërqendrojnë njerëzit. Por, debati për dollakët është përhapur është përhapur edhe në mediat sociale. Dollakë