Rezultate te kerkimit per termin: +Franois +Hollande

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] franois / docs[0] 8 / hits[0] 11 / keyword[1] hollande / docs[1] 3178 / hits[1] 6821 /
Liderë botërorë ngushëllojnë SHBA-në
  • 2012-12-15

Liderë botërorë ngushëllojnë SHBA-në

Liderë nga e gjithë bota kanë shprehur ngushëllime për vrasjen e 20 fëmijëve dhe të paktën shtatë të rriturve nga të shtënat në një shkollë të Shteteve të Bashkuara. Kryeministri britanik, David Cameron, ka th