Rezultate te kerkimit per termin: +Franc

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.183Z

Vrasja e Franc Konomit, dëshmon gruaja

Etleva DeliaBashkëshortja e Franc Konomit, u paraqit dje në Drejtorinë e Policisë së Tiranës ku dëshmoi në lidhje me vrasjen e bashkëshortit të saj, për katër orë me radhë para grupit hetimor. Bashkë me të shoqen e 42-vjeçarit, Franc Konomi, policia ka marrë në pyetje edhe nëntë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.450Z

Ekzekutim mafioz, vritet Franc Konomi

Vrasja është kryer nga dy persona me motor teksa viktima ndodhej në makinë. Shtatë plumba në trupin e Konomit Policia: Po hetojmë për ndonjë hakmarrje të vjetër dhe implikimin në trafiqe të mundshme TIRANË- Franc Konomi, një nga pjesëmarrësit në vrasjen e Gaz Muçës 18 vite m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.332Z

Vrasja, Franc Konomi konflikte nga 2005

Etleva DeliaFranc Konomi, i ekzekutuar me armë më 8 korrik në afërsi të qendrës së Tiranës, rezulton "i pastër" nga precedentët penalë jashtë Shqipërisë, të paktën vitet e fundit. Verifikimet e para të kryera nga Interpoli pas vrasjes së 42-vjeçarit më 8 korrik 2010 në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.175Z

Çudia, Francë-Shqipëri, më e ndjekur se Gjermani-Francë

TIRANE-Publikimi i raportit ditor për shikueshmërinë e televizioneve në Francë ditën e djeshme, ka zbuluar të dhëna vërtet interesante. Kështu, ndeshja mes Gjermanisë dhe Francës, e luajtur të mërkurën në mbrëmje n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.952Z

Franc Konomi, sms kërcënuese nga jashtë

Persona me qëndrim jashtë Shqipërisë dyshohet se kanë pasur mosmarrëveshje me Franc Konomin, 42-vjeçarin e ekzekutuar të enjten në mesditë pranë sheshit "Avni Rrustemi" në Tiranë. Grupi hetimor i policisë ka verifikuar aparatin e telefonit celular të viktimës, në të cilin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.566Z

Francë, bie popullariteti i Hollande

FRANCË- Një anketë e realizuar nga një reviztë ka treguar se popullariteti i Presidentit Hollande ka rënë në 29% muajt e fundit. Anketa është realizuar nga revista francëze “Le Nouvel Observateur” dhe i referohet vetëm muajit k&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.337Z

Në varrin e Franc Kafkës

… Varri ndodhej buzë rrugës. Atje ngrihej një rrasë e madhe e lëmuar dhe thuajse e zezë. Mbi të ishin shkruar emrat e  të jatit Hermanit dhe dhe të së ëmës, Julias.Franc Kafka vdiq në sanatoriumin Kierling të doktor Hofmanit që ndodhej në rrethinat e Vjenës . Ai u shua më N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama