Rezultate te kerkimit per termin: +Franc +Bekenbauer

Total: 223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.216Z

Franc Bekenbauer mbështet Anglinë

Sipas Franc Bekenbauer, Anglia ka "shanse të mëdha" që të fitojë garën për organizimin e Botërorit 2018. Legjenda gjermane, i cili është pjesë e grupit të punës prej 24 personash pranë FIFA-s, që do të vendosin ku do të zhvillohet evenimenti, beson se ishullorët janë në pozita mj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.670Z

Franc Bekenbauer: Rensing, gafa amatorësh

Hofenhaimi u shpall “kampion i dimrit” në Bundesligë, por kjo edhe falë gabimeve të portierit të Bajernit të Mynihut, Mikael Rensing. “Gardiani” 24-vjeçar është kritikuar nga presidenti i bavarezëve, Franc Bekenbauer, i cili i cilëson gafat si &ldq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.410Z

Pohimi i Franc Bekenbauer: Gabuam që e shitëm Lusion

Pohimi i Franc Bekenbauer: Gabuam që e shitëm Lusion Bajerni i Mynihut gaboi që shiti Lusion tek Interi. Franc Bekenbauer, presidenti i klubit gjerman ka pohuar se largimi i mbrojtësit brazilian e ka zhbalancuar repartin difensiv dhe ndoshta kjo nuk ishte një lëvizje e zgjuar në merkato. Prob

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.385Z

Franc Bekenbauer: Portieri Rensing bën gafa amatorësh

Hofenhaimi u shpall "kampion i dimrit" në Bundesligë, por kjo edhe falë gabimeve të portierit të Bajernit të Mynihut, Mikael Rensing. "Gardiani" 24-vjeçar është kritikuar nga presidenti i bavarezëve, Franc Bekenbauer, i cili i cilëson gafat si "amatoreske". Skuadra e drejtuar nga Jurgen K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.885Z

Bekenbauer dyshon p

Franc Bekenbauer pranoi p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.695Z

Bekenbauer konfirmon trajnerin Hitzfeld

ASA (Albania Sport Agency) - Franc Bekenbauer, bosi i Bajernit të Munihut konfirmoi Otmar Hitzfeldin ne stolin e rekordmeneve gjermane, pavaresisht humbjes 2-0 me Shtugartin dhe rrezikimit për të mos marrë pjesë në Ligën e Kampioneve për sezonin e ardhshmëm. "Unë kam jetuar me Otamarin g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.073Z

Franc Bekenbauer Katar 2022 me mire te zhvillohet ne janar

Propozimi Franc Bekenbauer anetari i Komitetit Ekzekutiv te FIFA-s ka propozuar se Kupa e Botes 2022 qe do te zhvillohet ne Katar eshte me mire qe te luhet ne periudhen janar-shkurt. Sipas tij spostimi zakonisht evenimenti me i rendesishem boteror zhvillohet ne qershor-korrik duhet te behet me qell

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama