Rezultate te kerkimit per termin: +Franc +Konomit

Total: 103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.183Z

Vrasja e Franc Konomit, dëshmon gruaja

Etleva DeliaBashkëshortja e Franc Konomit, u paraqit dje në Drejtorinë e Policisë së Tiranës ku dëshmoi në lidhje me vrasjen e bashkëshortit të saj, për katër orë me radhë para grupit hetimor. Bashkë me të shoqen e 42-vjeçarit, Franc Konomi, policia ka marrë në pyetje edhe nëntë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.931Z

Policia ruan varrimin e Franc Konomit

Efektivë të policisë kanë vëzhguar dje shtëpinë e Konomit dhe të gjithë personat që morën pjesë në funeral Flet Ylli Kelmendi: Franc Konomin e kisha mik. Nuk më kishte thënë se ndihej i kërcënuar TIRANË- Franc Konomi i vrarë të enjten paradite në Tiranë, u përcoll dje p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.166Z

Vrasja, pyeten familja dhe miqtë e Franc Konomit

Hetimet e policisë mësohet se janë përqendruar vetëm në pistën e prishjes së pazareve në lidhje me trafikun e drogës Policia kërkoi informacion për personat me të cilët ka qëndruar viktima ditët e fundit para vrasjes TIRANE- Pjesëtarë të familjes së Franc Konomit (Pojana)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.107Z

Vrasja e Franc Konomit dosja ne polici

/ / Pese muaj pas atentatit te ndodhur me 7 korrik prane sheshit Avni Rrustemi ne Tirane hetimet nuk kane arritur te identifikojne vrasesit e 42-vjecarit. Ne perfundim te afatit te pare hetimor Prokuroria e Tiranes ka analizuar provat e grumbulluara dhe ka arritur ne perfun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.182Z

Vdekja e babait të Franc Konomit ishte natyrale

Policia dhe prokuroria e klasifikojnë vdekje natyrale ngjarjen e ndodhur me Stefan Konomin, babain e ish-të fortit të Tiranës, Franc Konomi.Viktima Stefan Konomi, 79 vjeç, është gjetur i pajetë nga e shoqja Kristina, të hënën e kësaj jave. I moshuari është gjetur i vdekur brenda shtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.181Z

Në polici familjarët e Franc Konomit, ekspertizë 4 personave

13/07/2010 Merren në pyetje e ëma dhe e shoqja. Policia kërkon gjurmë baruti tek 4 të dyshuar TIRANE- Katër personave u bëhet ekspertiza në dorë nëse kanë qëlluar me pistoletë ndaj Franc Konomit, kurse familjarët e tij merren në pyetje nga policia. Kështu, gjashtë ditë nga vrasja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.595Z

Zbardhen, telefonatat e Franc Konomit

Prokuroria vërejti se nga këqyrja e dy numrave të telefonit të Konomit, është zbuluar se ai kishte komunikim vetëm me miqtë Hetuesit pohuan se nuk kishin zbuluar kërcënime, apo biseda me persona të dyshimtë të kryera nga i vrari TIRANË- Prokuroria e kryeqytetit, edhe pas delegimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama