Rezultate te kerkimit per termin: +Franca

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.583Z

Franca pranë eliminimit

Njëra prej kombëtareve që ishte në mesin e skuadrave tjera favoriteve për tu stolisur me titullin e kampionit në Kampionatin botëror, Franca, tani është shumë pranë eliminimit nga ky eveniment. Gjasat për kualifikim nga faza e grupeve për francezët janë zvogëluar dukshëm të enjte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.185Z

Fitoussi: Franca nuk mposhtet !

TIRANë, 14 Nëntor/ATSH/- Ambasadori i Francës në Tiranë, Bernard Fitoussi shprehu të shtunën dhimbjen për ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Paris, ku humbën jetën 128 persona nga sulmet terroriste ndërsa 200 të tjerë janë plagosur. Në një konferencë për mediat, kryediploma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.188Z

Fitoussi: Franca nuk mposhtet

TIRANË, 14 Nëntor/ATSH/- Ambasadori i Francës në Tiranë, Bernard Fitoussi shprehu të shtunën dhimbjen për ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Paris, ku humbën jetën 128 persona nga sulmet terroriste ndërsa 200 të tjerë janë plagosur. Në një konferencë për mediat, kryediploma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.370Z

Përse Franca?

Nga Andi Bushati Menjëherë pas sulmeve në teatrin Bataclan dhe në disa zona të tjera të Parisit i pashë shumë nga miqtë e mij në Facebook, të mbulonin fytyrën e tyre me flamurin tringjyrësh. Pashë se si ndjenja e solidaritetit sa vinte dhe rritej. Pashë gjithëashtu se si vala e ur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.450Z

Franca pse tani

Te mprehur dhe nevojtare si asnjehere tjeter per te levizur pa viza ne Evrope shqiptaret percollen parmbreme me gjak te ngrire disa pohime te sekretarit te shtetit per ceshtjet evropiane ne qeverine franceze Pjer Lulush i cili artikuloi papritur e pakujtuar medyshjet e qeverise se tij per te votuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.916Z

Emigrantet Franca kunder

Fluksi i emgrantëve nga Afrika e Veriut që vazhdojnë të zbarkojnë në jufg të Italisë, ka ndezur edhe polemikat e para mes vendeve anëtare të BE-së. Franca është shprehur skeptike në lidhje me planin e Unionit për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.910Z

Franca kundër emigrantëve

Fluksi i emgrantëve nga Afrika e Veriut që vazhdojnë të zbarkojnë në jufg të Italisë, ka ndezur edhe polemikat e para mes vendeve anëtare të BE-së. Franca është shprehur skeptike në lidhje me planin e Unionit për t`u dhë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama