Rezultate te kerkimit per termin: +Frances +Paris +Saint

Meta: total 26 / total_found 26 / time 0.000 / keyword[0] frances / docs[0] 2709 / hits[0] 3463 / keyword[1] paris / docs[1] 18192 / hits[1] 27468 / keyword[2] saint / docs[2] 2728 / hits[2] 3414 /
PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq
  • 2016-12-12

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq

var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grup

PSG oferte e cmendur per Martial ne tavoline 60 mln euro
  • 2016-12-03

PSG oferte e cmendur per Martial ne tavoline 60 mln euro

var fbShare url httpvizionplusalpsg-oferte-e-cmendur-per-martial-ne-tavoline-60-mln-eurosize smallp styletext-align justifyAnthony Martial eshte objektivi kryesor i kampioneve te Frances Paris Saint Germain Sipas te perditshmes franceze LEquipe PSG po pergatit nje oferte te cmendur ne drejtim te Ma

Jese Rodriguez i bashkohet Paris Saint-Germain
  • 2016-08-09

Jese Rodriguez i bashkohet Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain kane transferuar Jese Rodriguezin nga Real Madridi 23-vjecari ka firmosur nje kontrate pese vjecare me PSG-ne duke u bere perforcimi i peste i kampioneve te Frances per kete verebr br Mesohet qe Rodrigues te kete thene per PSGfr se eshte i kenaqur qe i eshte bashkuar Paris Sain

Sulmuesi i Realit Jesse Rodriguez te PSG
  • 2016-07-30

Sulmuesi i Realit Jesse Rodriguez te PSG

Skuadra franceze Paris Saint-Germain ka shfaqur interes qe te transferoje sulmuesin e Real Madridit Jesse Rodriguezbr br Drejtuesit e dy skuadrave jane takuar ne Amerike ku po zhvillohet International Champions Cup per te biseduar per Rodriguezbr br Kampioni i Frances ka shfaqur interes qe ta tr

Edison Cavani nuk deshiron largimin nga PSG
  • 2016-05-23

Edison Cavani nuk deshiron largimin nga PSG

Sulmuesi uruguaian Edinson Cavani nuk ka ndermend te largohet nga skuadra e tij aktuale Paris Saint Germainbr br Me largimin e Zlatan Ibrahimovic Cavani tani do te kete me shume hapesira ne sulmin e skuadres parisienebr br Pas finales se Kupes se Frances ku PSG mposhti Marseillen me rezultat 42

Edinson Cavani nuk deshiron largimin nga PSG
  • 2016-05-22

Edinson Cavani nuk deshiron largimin nga PSG

Sulmuesi uruguaian Edinson Cavani nuk ka ndermend te largohet nga skuadra e tij aktuale Paris Saint Germainbr br Me largimin e Zlatan Ibrahimovic Cavani tani do te kete me shume hapesira ne sulmin e skuadres parisienebr br Pas finales se Kupes se Frances ku PSG mposhti Marseillen me rezultat 42

Mourinho-Ronaldo drejt PSG-se
  • 2016-04-20

Mourinho-Ronaldo drejt PSG-se

Paris Saint Germain sfidon Manchester United dhe hyn ne gare per Jose Mourinho Pamundesia per te korrur sukses ne kompeticionet europiane ka bere qe drejtuesit e kampioneve te Frances te humbasin durimin me Laurent Blanc e te kerkojne nje trajner me pervoje si Mourinho i cili shihet si personi i duh