Rezultate te kerkimit per termin: +Francesco +Sibilanoaynoaalbr

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.254Z

U pajtuan per atentat ndaj politikanit kapen ne Itali dy shqiptare

Transmetuar me 08082015 - 1247 PUBLICITET Dy shqiptare jane vene ne prangat e policise italiane te dyshuar si vrases me pagese Te arrestuarit jane Igli Kamberi 29 vjec dhe Artan Belliu 53 vjec te cilet dyshohet se do te benin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama