Rezultate te kerkimit per termin: +Francois +Hollande

Total: 1454
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.508Z

Francois Hollande padit revisten

Presidenti francez Francois Hollande ka bërë të ditur se po mendon të padisë revistën ‘Closer’ pasi kjo e fundit ka publikuar se kreu i shtetit ka një marrëdhënie intime me aktoren Julie Gayet. Hollande tha për agjensinë AFP

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.856Z

Shpallja e deshtimit te Francois Hollande

Transmetuar me 09112014 - 1733 Me keq nuk ka ku te shkoje Bilanci i gjysmes se mandatit te presidentit francez Francois Hollande eshte katastrofik Ky fakt duhet te zgjoje nga gjumi te gjithe Europenbr br Nga Christoph Hasselbachbr br Francois Hollande d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.366Z

Presidenti francez Francois Hollande, vizitë në Shqipëri?

Presidenti francez, Francois Hollande do të vizitojë Shqipërinë në muajin mars. Lajmi bëhet i ditur nga mediat franceze. Ndërsa ka njoftuar se nuk do të kandidojë më për postin e kreut të Pallatit Elize, duket se axhenda e tij për vitin 2017 do të jetë e ngjeshur me vizita. Në ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.410Z

Francois Hollande: Do intensifikojmë sulmet ajrore mbi Siri

Presidenti i Francës, Francois Hollande flet në Kongres lidhur me sulmet e së premtes. Gjatë fjalës së tij ai tha se sulmet e së premtes ishte kundër Francës, vlerave dhe mënyrës së jetesës së saj.  Hollande tha se Siria është fabrika më e madhe e terrorizimit në botë. dhe se Fra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.501Z

Francois Hollande mendon padine ndaj lsquoCloserrsquo

Presidenti francez Francois Hollande ka bërë të ditur se po mendon të padisë revistën ‘Closer’ pasi kjo e fundit ka publikuar se kreu i shtetit ka një marrëdhënie intime me aktoren Julie Gayet. Hollande tha për agjensinë AFP

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.974Z

Francois Hollande feston 60-vjetorin

Presidenti francez, Francois Hollande feston sot ditëlindjen e tij të gjashtëdhjetë. Shefi i Elizesë do të festojë në një lokalitet në jug të vendit, ku është duke kaluar pushimet, por që është mbajtur në sekret t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.220Z

Ish- gruaja e Francois Hollande në kabinetin e ri qeveritar

Ish- partnerja e presidentit francez, Francois Hollande, i është bashkuar qeverisë pas ndryshimeve të fundit. Segolene Royal do mbajë postin e ministres së Mjedisit, në kabinetin e ndryshuar pas humbjes së turpshme në zgjedhjet vendore. Kabineti do të drejtohet nga ish- ministri i Brend

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama