Rezultate te kerkimit per termin: +Frank +Riberi

Total: 229
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.088Z

Frank Riberi kurorëzohet mbret i Francës

Paris - “Merci, Ribery!” Ky ishte titulli kryesor i të përditshmeve franceze për ndeshjen e Francës kundër Lituanisë, zhvilluar të mërkurën në Paris. Ndeshja përfundoi 1-0 (ashtu dhe në Lituani katër ditë më parë) dhe heroi i ndeshjes sërish ishte Frank Riberi. Ylli i Bajernit k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.441Z

Karim Benzema e mohon, Frank Riberi e pranon

Skandali Vazhdojnë hetimet në lidhje me çështjen e abuzimit me minorene, ku përfshihen dy futbollistët francezë, Karim Benzema e Frank Riberi. I pari e ka mohuar përpara hetuesve të ketë pasur marrëdhënie seksuale me prostitutën Zahira, ndërsa Frank Riberi e ka pranuar dhe është mja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.234Z

Frank Riberi izolohet nga A/H1N1

MYNIH- Mesfushori i kombëtares franceze Frank Riberi, i cili aktualisht luan me Bajernin e Mynihut, është në izolim pas lajmit se bashkëshortja e tij është prekur nga gripi i derrave. Ribëri po stërvitet i vetëm, njoftoi trajneri i Bajernit. Ky është lojtari i dytë i këtij ekipi që iz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.634Z

Edhe Frank Riberi nën "shënjestrën" e Benitez

Trajneri i Liverpulit, Rafael Benitez, synon të afrojë në skuadër mesfushorin e Bajernit të Mynihut, Frank Riberi. Lojtari i Kombëtares franceze, që cilësohet si një prej yjeve të "Gjelave" në "Euro 2008", është shndërruar në lojtar të klasit botëror që prej transferimit te gjigand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.800Z

Reali i Madridit në “luftë” me Arsenalin për Frank Riberi

Reali i Madridit është i bindur se do të mposhtë Arsenalin në duelin për të bërë të vetin futbollistin e përfaqësueses franceze, Frank Riberi. Arsenali ka bërë të ditur se është shumë afër kompletimit të lëvizjes së yllit francez në Kupën e Botës, por Reali është i gatsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.307Z

Frank Riberi rrezikon Topin e Arte

Frank Riberi rrezikon seriozisht të mos e fitojë Topin e Artë. Ylli francez duhet të bëjë diçka për të ndihmuar ekipin e tij kombëtar që të shkojë në finalet e kampionatit botëror dhe për t’i dhënë pik&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.078Z

Riberi tek Barcelona

Frank Riberi ka nenshkruar nje kontrate 4 vjecare me ekipin e Barcelones.Kjo behet e ditur nga revista gjermane Bild.Shuma per te cilen francezi do te transferohet ne Katalonje nuk behet e ditur.Nese kjo realizohet atehere tek ekipi i Guardioles Riberi do formoje nje dyshe me Mesin.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama