Rezultate te kerkimit per termin: +Fred

Total: 716
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.141Z

Lioni: Kemi dy oferta zyrtare për Fred

Lion (France) - Lioni pranoi se kishte marrë dy oferta për sulmuesin brazilian Fred, i cili kishte sinjalizuar më parë dësirën e tij për t'ua larguar nga kampioni i Francës. Fred humbin vendin e titullarit në konkurrencën me Karim Benzema. Presidenit i Lionit është i gatshëm ta shesë F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.803Z

Lion: Asnjë ofertë europiane për brazilianin Fred

Skuadra e Lionit është në pritje për të marrë një ofertë zyrtare nga Totenhemi për sulmuesin brazilian Fred. Sipas gazetës britanike The Guardian, presidenti i Lionit ka deklaruar se ka marrë vetëm një ofertë zyrtare për futbollistin, dhe kjo oferte është nga Palmeirasi ne kampionat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.080Z

Neymar bashkë me Fred te Barcelona!

Barcelona po vazhdon të kërkoj një sulmues 9-sh pas largimit të David Villës. Sulmuesi brazilian, Fred është i fundit që është lidhur me një kalim te Barcelona. Neymar i ka bërë kontaktet e parë për të bindur sulmuesin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.921Z

Fred Fliggehorn, mbreti i "YouTube"

Miti i tij është Jim Carrey, ndërsa pushteti absolut "YouTube"-i, emrin e artit e ka Fred, pjata e preferuar quhet "Tv Dinner", e mbushur me ushqim të ngrirë, që më pas duhet të ngrohet në mikrovalë. Jeton vetëm në Kolumbus, Nebraska. Audienca e kanalit të tij në internet ka arritur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.689Z

Fred, blerja e parë e Manchester United

Manchester United çel merkaton tashmë me goditjen e parë prej miliona euroshe të realizuar. Djajtë e Kuq hapën arkat duke shpenzuar plot 60 milionë euro për lojtarin e Shakthar Donetsk, brazilianin Fred. Mesfushori 25-vjeçar ka mbërritur në Angli në qëndrën sportive të Djajve të Kuq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.247Z

Aulas: Kemi pranuar dy oferta për Fred

Presidenti i Olimpikut të Lionit, Zhan Mishel Aulas, ka bërë të ditur se ka pranuar dy oferta për sulmuesin brazilian, Fred. Ky i fundit bëri të ditur se nuk pranonte më stolin e rezervave dhe se kërkonte të transferohej në ndonjë skuadër ku mund të luante më shumë. "Ne kemi pranuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.622Z

Fred Shume presion ndaj Neymar

Brazili nisi fazen e fundit te seancave stervitore ne Granja Comary rreth 100 metra larg qytetit te Rios ku qindra fansa ndoqen nga afer idhujt e tyrebr br Kompleksi malor do te jete edhe ndalesa e fundit e Selecaos perpara testit debutues ne daten 12 qershor kunder Kroacisebr br Me skuadren u b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama