Rezultate te kerkimit per termin: +Fredi +Kamberi

Meta: total 24 / total_found 24 / time 0.000 / keyword[0] fredi / docs[0] 1025 / hits[0] 1759 / keyword[1] kamberi / docs[1] 1384 / hits[1] 2595 /
Dhuna ndaj gjyqtarit, Disiplina masakron Këlcyrën
  • 2017-12-15

Dhuna ndaj gjyqtarit, Disiplina masakron Këlcyrën

Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit këtë herë nuk kurseu klubin e Këlcyrës, pas ngjarjeve të ndodhura në ndeshjen me Përmetin e fundjavës së shkuar, ku u dhunua gjyqtari kryesor i ndeshjes Albi Paço. I mbledhur këtë të premte, Disiplinori vendosi që të për

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

LIBRI/ Rënia e firmave piramidale, trazirat e 97-tës dhe djegia e gazetës Koha Jonë
  • 2016-05-02

LIBRI/ Rënia e firmave piramidale, trazirat e 97-tës dhe djegia e gazetës Koha Jonë

Fragment nga libri i gazetarit Nikoll Lesi, “Kështjella e medias”, i cili do botohet me rastin e 25-vjetorit të daljes së Koha Jonë, në maj 2016 Viti i mbrapshtë 1997 Që në numrin e parë të datës 4 janar, gazeta doli me një titull të madh në krye të të faqes të parë:

No Pic available
  • 2016-01-16

Një fragment nga libri i ri i gazetarit Nikoll Lesi

Që në numrin e parë të datës 4 janar gazeta doli me një titull të madh në krye të të faqes të parë: Gjallica stop dy javë. Dhe, sikur të ishte Kasandra për sa do të ndodhte në muajt e mëvonshën Skënder Minxhozi paralajmëron me një shkrim më gërma të zeza, në faqen  katër,

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit
  • 2015-07-27

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit

ALUIZNI publikon listën me 1027 emra që duhet të paraqiten pranë Agjencisë së Legalizimit për të bërë pagesën për parcelën e ndërtuar dhe më pas të pajisen me lejen e legalizimit. Lista e përfituesve janë banorë në zonën e ish-Kënetës     NR EMER ATESI MBIEMER 1 A

Kandidatët për Bashkitë, zbulohen emrat e PD-së
  • 2015-03-10

Kandidatët për Bashkitë, zbulohen emrat e PD-së

Kryesitë e Partisë Demokratike në rrethe kanë përfunduar përzgjedhjen e kandidatëve për kryetarë të Bashkive në zgjedhjet e 21 qershorit. Panorama zbardh këtë listë. Shkodër: Sokol Ramadani, Arben Muça, Voltana Ademi, Bardh Spahia, Xhemal Bushati, Edi Teli, Xhevdet Amulli, Helidon