Rezultate te kerkimit per termin: +Free

Total: 1034
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.795Z

Pamjet e operacionit Free Taxi: Taksistët siguronin klientët

Publikohen pamjet e operacionit “Free Taxi” i cili shkatërroi një grup të shfrytëzimit të pozicionit. Në pranga kanë rënë 11 persona mes tyre një polic, dhe tre vajza njëra me  shtetësi Maqedonase dhe banuese në Tiranë. Si funksiononte rrjeti  Ambra.I dhe Fllanze.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.590Z

Hilton porosit Free Duck me Swarovsky

Prej Brad Pitt te Paris Hilton, nga Madonna te Sylvester Stallone; VIP-at i duan Free Duck. Shume personazhe te rendesishem te artit kane rritur shume kerkesat per mjetin ekologjist. Paris Hilton, nuk resht ne kerkesat e saj prej miliardereje dhe kerkon 50 Free Duck, me ngjyre roze dhe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.447Z

Free Market Road Show ndalet sot në Tiranë

Organizohet sot nga FLE, një nga forumet më të rëndësishme europiane për ekonominë, "Free Market Road Show". Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, shpalos platformën ekonomike të së djathtës Liria ekonomike, taksat, investimet dhe politikat për zhvillimin e tregjeve e të tjera tema që p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.672Z

Qeveria kushte lehtësuese për dyqanet “Duty Free”

 Qeveria ka vendosur që të lehtësojë kushtet për dyqanet “Duty Free”. Në mbledhjen e saj të djeshme, Këshilli i Ministrave miratoi lehtësimin dhe thjeshtimin e procedurave dhe për dhënien e një autorizimi për këdo që do të hapë një magazinë doganore “Duty Fr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.596Z

Duty Free Shops, 20 mijë euro për licencën

Të gjithë dokumentet ligjorë, që kërkohen për marrjen e licencës, për Dute Free Shops në vend Subjektet aktuale dhe ato të reja, do t'u nënshtrohen rregullave të ndryshuar nga qeveria. TIRANË - Qeveria ndryshon procedurat dhe tarifat që duhet të paguhen për hapjen e një dyqani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.162Z

Berisha promises free elections

The prime minister of Albania Slai Berisha has promised the Albanian free and honest elections. The head of the governing cabinet made his declaration in the meeting of the Parliamentary Group of Democratic Party. He accused the opposition of trying to hinder the reforms of the government and wa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.967Z

Wild and free: A duhet të zhvishemi më shpesh?

Foto 1 nga 24 Ajo është një nga fotografet më të njohura në botë dhe ka një këshillë për të gjithë: Dilni sa më shumë lakuriq. "Kur zhvishem, kam ndjesinë se jam vërtet e lirë," thotë Caroline Mackintosh. "Jam e lirë nga pritshmëritë që kanë njerëzit tek unë". Së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama