Rezultate te kerkimit per termin: +Freitag

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] freitag / docs[0] 19 / hits[0] 34 /
Ky është njëri prej shqiptarëve të vrarë në Bazel të Zvicrës
  • 2017-03-11

Ky është njëri prej shqiptarëve të vrarë në Bazel të Zvicrës

Publikohet fotoja e njërit prej shqiptarëve të ekzekutuar mbrëmjen e 9 Marsit 2017 në një lokal në Bazel të Zvicrës. Faqja online zvicerane 20 min.ch ka publikuar foton e shqiptarit 28 vjeçar të identifikuar me inicialet M.B Në atentatin e ndodhur në lokal mbeti i vrarë dhe një tjetë

No Pic available
  • 2015-12-10

Rrëfimi i Ramës: Jam i dobët në matematikë, dua të jetoj në një fshat të izoluar

Kryeministri Edi Rama në një intervistë për portalin gjerman Freitag, ka rrëfyer disa sekrete të jetës së tij, dëshirat dhe marrëdhënien me prindërit. duke folur për nënën e tij, Rama tha: Mamaja ime është gruaja më e mrekullueshme që kam njohur ndonjëherë. Ndërsa për babanë

Rama: Unë dhe babai, bindje të ndryshme. Ja çdua të bëj në jetë
  • 2015-12-09

Rama: Unë dhe babai, bindje të ndryshme. Ja çdua të bëj në jetë

Në një intervistë për portalin gjerman Freitag, kryeministri Edi Rama flet për nënën e babanë e tij. "Mamaja ime është gruaja më e mrekullueshme që kam njohur ndonjëherë," thotë Rama. Ndërsa për babanë shprehet: "Dikush, që kishte bindje të tjera nga të miat, por që njëkohës

INTERVISTA/ Rama: Nëna ime më e bukura grua. Unë dhe babai, bindje të ndryshme
  • 2015-12-09

INTERVISTA/ Rama: Nëna ime më e bukura grua. Unë dhe babai, bindje të ndryshme

Përshëndetje zoti kryeministër. Shefi juaj i protokollit na tha se pothuajse nuk kishim kohë fare për intervistën. Për këtë arsye po e heq listën me pyetje që kisha për të bërë dhe po ju kërkoj vetëm fjalë kyçe ose fjali të shkurtra, dy ose tre fraza maksimumi. Jeni dakord me

No Pic available
  • 2015-12-09

Nëna ime gruaja më e mrekullueshme, pas 10 vitesh projektues në një fshat të izoluar

Kryeministri, Edi Rama, vjen me një rrëfim krej ndryshe nga çfarë jemi mësuar  në një intervistë për gazetën gjermane Der Freitag. Ai flet për familjen e tij, në mënyrë të veçantë për të ëmën, ku shprehet se është gruaja më e mrekullueshme që kam njohur ndonjëherë. Pranon

Rama: Serbia, armik i këndshëm; Kosova, territor dhe shpirt shqiptar
  • 2015-12-09

Rama: Serbia, armik i këndshëm; Kosova, territor dhe shpirt shqiptar

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka dhënë një intervistë krejt ndryshe dhe shumë interesante për gazetën gjermane “Der Freitag”. Intervista është përkthyer në shqip nga Lapsi.al. Përshëndetje zoti Kryeministër. Shefi j

No Pic available
  • 2015-12-09

Nëna ime gruaja më e mrekullueshme, pas 10 vitesh në një fshat të izoluar

Kryeministri, Edi Rama, vjen me një rrëfim krej ndryshe nga çfarë jemi mësuar  në një intervistë për gazetën gjermane Der Freitag. Ai flet për familjen e tij, në mënyrë të veçantë për të ëmën, ku shprehet se është gruaja më e mrekullueshme që kam njohur ndonjëherë. Pranon