Rezultate te kerkimit per termin: +Fritzgerald

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.821Z

Mbrohen nga Policia

Të gjitha monumentet kulturore dhe fetare tash e tutje do të ruhen nga pjesëtarë të Policisë së Kosovës. Monumentet kulturore dhe fetare, të cilat gjenden anekënd Kosovës, që nga paslufta ruheshin nga forcat e mëdha të KFOR-it. Ruajtjen e monumenteve kulturore dhe fetare nga Policia e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama