Rezultate te kerkimit per termin: +Fshati +Beragozhd

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.506Z

Tragjike, 7 të vdekur në miniera. 5 të rinj nxirrnin skrap, 2 punëtorë i mbulon kromi

POGRADEC – Ditë tragjike plot vdekje, zie, lotësh që mban kryefjalën miniera ka qenë kjo e enjte nëntori për zonat juglindore të vendit. 7 persona kanë gjetur vdekjen vetëm ditën e sotme në minierat e Pogradecit dhe Librazhdit. Në Pogradec, ngjarja është shënuar orëve të mesn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.498Z

Tragjedi në Pogradec, vdesin 5 të rinj në minierë, u futën për skrap

POGRADEC – Pesë të rinj nga nje trung familjar kanë humbur jetën në një minierë në fshatin Beragozhd, komuna Dardhas në qytetin e Pogradecit. Viktimat janë tre vëllezërit Edison, Ledjon dhe Nertil Hamolli, përkatësisht 23, 24 dhe 25 vjeç. Gjithashtu, kanë humbur jetën edhe dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.765Z

Arrestohet pronari i lokalit

brbrKete pamje ofron lokali ne qender te fshatit Beragozhd nje dite pas ngjarjes se rende me 30 te plagosur gjashte prej te cileve ne gjendje te rende Tavolina karrige te djegura dritare te flakura poshte nderteses kepuce qe jane akoma ne lokal Ende neper tavolina jane gotat shishet e pijeve te kons

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.510Z

7 të vdekur në miniera, nxirren 4 trupa, MEI: Ajër nga jashtë për vijimin e operacionit

POGRADEC – Ditë tragjike plot vdekje, zie, lotësh që mban kryefjalën miniera, ka qenë kjo e enjte nëntori për zonat juglindore të vendit. 7 persona kanë gjetur vdekjen vetëm ditën e sotme në minierat e Pogradecit dhe Librazhdit. Në Pogradec, ngjarja është shënuar orëve të mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.258Z

Nën një metër dëborë, fshatrat e Pogradecit pa energji

Dimri ka izoluar qindra familje në fshatrat e Pogradecit. Në Dardhas bora ka kaluar 1 metër trashësi, duke bllokuar njëra pas tjetrës rrugët e fshatrave, ndërsa për banorët jetesa bëhet tepër e vështirë. Çdo dimër, banorët e fshatit Osnat, Nicë, Beragozhd e fshatra të tjerë e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.515Z

Tragjike, 7 të vdekur në miniera. Gruaja e një prej të rinjve: Eshtë gjallë, i bie celulari

POGRADEC – Ditë tragjike plot vdekje, zie, lotësh që mban kryefjalën miniera, ka qenë kjo e enjte nëntori për zonat juglindore të vendit. 7 persona kanë gjetur vdekjen vetëm ditën e sotme në minierat e Pogradecit dhe Librazhdit. Në Pogradec, ngjarja është shënuar orëve të mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.510Z

Tragjike, 7 të vdekur në miniera. Bashkëshortja e një prej të rinjve: Eshtë gjallë, i rashë celularit

POGRADEC – Ditë tragjike plot vdekje, zie, lotësh që mban kryefjalën miniera, ka qenë kjo e enjte nëntori për zonat juglindore të vendit. 7 persona kanë gjetur vdekjen vetëm ditën e sotme në minierat e Pogradecit dhe Librazhdit. Në Pogradec, ngjarja është shënuar orëve të mes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama