Rezultate te kerkimit per termin: +Fshati +Bujaras

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] fshati / docs[0] 20151 / hits[0] 27099 / keyword[1] bujaras / docs[1] 19 / hits[1] 27 /
No Pic available
  • 2016-04-22

Drama e babait: Jam gati të shes djalin, që të kurohet i vëllai

Ai është 13 vjeç dhe ka shumë ëndrra për jetën, por fatkeqësisht këto ëndrra mund ti shuhen pasi rrezikon të humbasë njërën këmbë. Historia e trishtë vjen këtë radhë nga fshati Kodra Bujaras, Elbasan. I mituri quhet Kleo Muça dhe është 13 vjeç. Një ditë, ndërsa ishte duke

No Pic available
  • 2016-04-22

Drama e një babai nga Elbasani: Jam gati të shes djalin, që të kurohet i vëllai

Ai është 13 vjeç dhe ka shumë ëndrra për jetën, por fatkeqësisht këto ëndrra mund ti shuhen pasi rrezikon të humbasë njërën këmbë. Historia e trishtë vjen këtë radhë nga fshati Kodra Bujaras, Elbasan. I mituri quhet Kleo Muça dhe është 13 vjeç. Një ditë, ndërsa ishte du

Djali me probleme mendore mbahet i lidhur me litar, familja: Është i dhunshëm
  • 2013-12-08

Djali me probleme mendore mbahet i lidhur me litar, familja: Është i dhunshëm

Cërrik, Marjus Hoxholli, në kushte çnjerëzore që prej 4 vjetësh Keqtrajtimi Marjus Hoxholli, nga fshati Bujaras, i lindur me probleme mendore, lidhet me litar në këmbë sa herë që i ati nuk është në shtëpi Varfëria Familja e varfër Hoxholli krijon të ardhura veç nga një copë tok

No Pic available
  • 2011-09-18

Prenë shtyllën e tensionit për skrap, arrestohen tre të rinj

Njëri prej të arrestuarve ka thyer masën e sigurisë “arrest shtëpiak”, pasi akuzohej për veprën penale të goditjes së policit për shkak të detyrës ELBASAN Tre të rinj nga fshatrat e Elbasanit kanë gjetur një mënyrë për të fituar para, duke prerë shtyllat e tensionit të l

No Pic available
  • 2011-09-17

Elbasan, vjedhin shtyllën e tensionit të lartë për skrap, arrestohen

ELBASAN.- Tre të rinj u arrestuan në flagrancë gjatë kësaj fundjave nga policia e Elbasanit pasi u kapën duke vjedhur një shtyllë të tensionit të lartë, të cilën do ta shisnin më pas për skrap. Ngjarja, sipas policisë

Pronesia e kullotave perplasje mes banoreve
  • 2010-10-17

Pronesia e kullotave perplasje mes banoreve

Tapite e vjetra konfliktojne fermeret elbasanas per kullotat. Keshtu ka ndodhur ne fshatrat Bujaras dhe Gostime te Rrethit te Elbasanit. Prej afro gjashte muajsh familjet qe merren me blegtori ne keto fshatra nuk po lejohen nga bashkefshataret e tyre te kullosin bagetite ne masivin pyjor