Rezultate te kerkimit per termin: +Fshehur

Meta: total 1000 / total_found 23031 / time 0.010 / keyword[0] fshehur / docs[0] 23031 / hits[0] 27301 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Shqiptari hidhet dy herë nga trageti për të kaluar ilegal në Itali

Një rast unik ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme në portin e Brindisit në Itali. Një emigrant klandestin shqiptar i cili udhëtonte nga Vlora drejt Italisë me tragetin “St Damian” është hedhur dy herë në det nga anija, në tentativën për të hyrë në mënyrë ilegale në terr

Arabi Saudite, parandalohet atentati në Xhaminë e Madhe në Mekë
  • 2017-06-24

Arabi Saudite, parandalohet atentati në Xhaminë e Madhe në Mekë

Autoritetet saudite kanë njoftuar se kanë parandaluar një atentat terrorist që kishte si objektiv Xhaminë e Madhe në Mekë. Një person, i cili kishte planifikuar të sulmonte xhaminë, është hedhur në erë kur forcat e sigurisë kanë rrethuar shtëpinë ku ishte fshehur. Të paktën 11 pe

Futbollisti shqiptar i propozon për martesë së fejuarës
  • 2017-06-23

Futbollisti shqiptar i propozon për martesë së fejuarës

Është prej ditësh duke pushuar në Miami së bashku me të fejuarën, por Leonita Lekaj nuk e ka ditur që gjatë këtij udhëtimi, i fejuari i ka fshehur…një unazë. I ulur në gjunjë, ai i ka bërë propozimin klasik për martesë së fejuarës dhe ndoshta futbollisti tjetër, Peniel

Rama mbyll fushatën në Vlorë: Votoni numrin 2, për Shqipërinë tonë kuqezi
  • 2017-06-23

Rama mbyll fushatën në Vlorë: Votoni numrin 2, për Shqipërinë tonë kuqezi

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur qytetin e Vlorës për të zhvilluar mitingun e fundit. Ai tha se ndihej i nderuar që ka qenë deputet në këtë qytet. Rama bëri thirrje që të votojnë PS-në për të bërë shtet. Në fjalën e mbajtur kryeministri deklaroi se i vjen zor para shqiptarëve q

No Pic available
  • 2017-06-22

Arrestohet shqiptari 24 vjeçar, shefi i madh i organizatës së drogës

Ai është një i ri shqiptar, udhëheqësi i një bande që kishte lëshuar rrënjë në Oltrisarco të Italisë dhe kur për muaj të tërë kishte furnizuar zonën me hashash, marijuanë dhe kokainë. Fatmir Muhaj është vetëm 24 vjeç, dhe përveç të tjerash është përfshirë edhe në krim

Morën 32 kg kanabis në Shqipëri, arrestohen italiani dhe shqiptari
  • 2017-06-22

Morën 32 kg kanabis në Shqipëri, arrestohen italiani dhe shqiptari

Policia greke njofton se ka arrestuar një shtetas italian dhe një shqiptar, të akuzuar për importimin dhe transportimin e një sasie droge. Italiani 57 vjeçar është arrestuar në qytetin Aleksandria, në Greqinë e veriut, kur po bëhej gati të vinte në lëvizje një mjet të parkuar, të c

No Pic available
  • 2017-06-21

Nga Armir Shkurti/ Sikur Krishti të qe tradhëtari? Ese mbi tradhëtinë e lideri

E gjitha nisi nga një batutë blasfemike imja: Të qe në Shqipëri, Juda sdo qe tradhëtori por i tradhëtuari. Kot për argëtim kafeje nisëm tjerrjen: Ore vërtet, po sikur tradhëtar të qe Jezusi?  Po çkuptim ka që lideri të krijojë një grup, ta udhëheq atë, me qëllimin për ta tradh