Rezultate te kerkimit per termin: +Fshije

Total: 134
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.564Z

PD: “Martesa” e ngjalave, Rama kerkon te fshije 21 janarin

Partia Demokratike denoncoi dje qendrimin e kreut te opozites ne lidhje me demonstraten e dhunshme te 21 janarit. Zedhenesja e PD-se, Laura Vorbsi solli ne vemendje deklaratat e fundit te kreut te PS-se, ku shprehet se koalicionin me LSI-ne e beri per 21 janarin. “Edi Rama u rrefye hapur te enjten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.244Z

FOTOT/ Kur natyra tenton që të fshijë gjurmët e luftës

Disa dekada pas mbarimit të Luftës së Dytë Botërore, gjurmët e saj mund të shihen në këtë pyll në Rusi. Pushkë, predha, granata dhe helmeta gjenden në pemë. Megjithatë natyra po përpiqet që të bëjë të sajën, duke tentuar që të fshijë këto gjurmë të një tmerri që bota

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.640Z

Rama del për një moment nga salla/ Blushi: Iku se ka frikë nga unë dhe të fshijë hundët

Pas replikës me deputetët që kishin kërkuar interpelancë më te, kryeministri Edi Rama ka dalë për një moment nga salla e Kuvendit. Blushi, që është ngritur të flasë sërish, tha se Rama ka frikë dhe doli të fshehë hundët. Blushi: Lerë të ikë se është frikacak, Ndërhyn Les

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.341Z

"Gjykata te fshije regjistrimet e pasurive"

Ankimimi i Avokatit te Popullit ne thelb kerkon qe, fshirja e regjistrimeve nuk duhet te urdherohet nga administrata e regjistrimit te pasurive, por nga gjykata. Por sipas Drejtorit juridik, te zyres qendrore te regjistrimit te pasurive, ligji 7843 per pasurite e paluajtshme nuk bie ne kundershtim m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.142Z

Prisni të qetë, reforma do ta fshijë njëherë e mirë otomanizmin berishian!

Nga Spartak Ngjela Enver Hoxha, Haxhi Qamili, Sali Berisha, Perëndimi – dhe Reforma në Drejtësi. Mos mendoni se nuk janë të lidhur. Janë antiperëndimorët sui generis të Shqipërisë që vijojnë ende të jenë prezent në Shqipëri. Por tani janë në grahmat e fundit. Otomanizmi s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.464Z

Paralajmërimi: Seksi mund të fshijë kujtesën tuaj

Share Seksi ta merr mendjen- e kjo jo gjithmonë është në mënyrën e mirë. Shkencëtarët kanë zbuluar se seksi mund të fshijë kujtesën tuaj. Ata citojnë rastin e një 54 vjeçare, që mbërriti në një spital në Uashington në gjendje paniku për shkak se pasi ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.610Z

Masa: "Do ta rifillojme nga Barcelona"

Piloti i Ferrarit Felipe Masa mendon se klasifikimi i i boterorit mund te ndryshoje. Ai shpreson ta fshije shifren 0 te pikeve qe te dielen ne Spanje. "Ne Barcelone shpresoj qe te shkoje gjithçka mire, te permiresohen gjerat dhe sidomos makina. Te filloje nje kampionat ndryshe” – ka thene pilot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama